İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar - İnternet ve Programlar

instagram hikayeleri indirme

instagram hikayeleri indirme
0

Instagram üzerinde hikayeler özelliği çok beğenildi ve yoğun olarak kullanılıyor. Fakat instagram hikayeler özelliğini bilgisayarlarınızda kullanma imkanınız normalde yok. Peki, instagram hikayeleri bilgisayar üzerinde görüntüleyebilir miyiz? ve tabii ki instagram hikayeleri bilgisayarımıza indirebilir miyiz? instagram hikayeleri indirme başlıklı yazımda ben bu konuyu size anlatacağım. Instagram kullanıcılarının Snapchat uygulamasındaki gibi hikayeler kullanmasına imkan veren hikaye modunda yayınlanan hikayelerin nasıl indirileceği merak edilen bir konu. Hikayelerin 24 saat sonra kaybolduğunu da hatırlatalım.

Instagram Hikayeler Fotoğrafları Nasıl Telefona İndirilir?

İnstagram hikayeleri telefona indirmek

İnstagram uygulamanızı açınız. Sonrasında hesabınıza giriş yapıp, hikaye oluşturunuz. Hikaye oluşturduktan sonra paylaşmadan önce indirme sekmesine basarak hikayenizi telefonunuza kaydedebilirsiniz. Ayrıca kendi hikayelerinizin sağ alt köşede üç nokta işaretine tıklağınızda karşınıza çıkan seçeneklerden kaydet seçeneğine basarak resim hikayenizi telefonunuza tekrar indirebilirsiniz. Bunu başka hikayeler için yapamadığınızı belirteyim.

İnstagram hikayeleri bilgisayara indirmek

Bilgisayarınızdan girdiğiniz instagram resmi internet sitesi üzerinde normalde hikayeler gözükmüyor. Fakat instagram hikayelerini bilgisayar üzerinde izlemenize imkan sağlayan bir Google Chrome eklentisi var. Bu eklenti için Google Chrome eklentiler sayfasından Chrome İG Story eklentisini indirmeniz gerekiyor, bağlantısı aşağıda yer alıyor. Bu eklenti ile instagram sayfanıza giriş yaparak bilgisayar üzerinden hikayeleri görüntüleme şansınız var. İsterseniz hikayeleri açtıktan sonra videonun üzerine sağ tıklayıp videoyu kaydet seçeneği ile hikayeyi kaydedebilirsiniz.

instagram-hikaye-indirme
chrome-ig-story-2
instagram hikayelerini indirme için eklenti kullanabilirsiniz.

Chrome İG Story indirmek için tıklayınız: https://chrome.google.com/webstore/detail/chrome-ig-story/bojgejgifofondahckoaahkilneffhmf?ref=producthunt

(Google Chrome üzerinde indirmeniz gerekiyor)

Instagram Hikayelerini İndirme Online

Eğer ben eklenti kurmak istemiyorum, çevrimiçi bir şekilde belirlediğim hesaplara ait instagram hikayeleri indirme istiyorum diyorsanız; Türk yapımı bir proje olan storieswatch.com adresini kullanabilirsiniz. Yapımcısı Türk olan bu site üzerinde en üstte yer alan kısma hikayelerini indirmek istediğiniz instagram hesabının adını yazdığınızda, çıkan sonuçlar ekranında indirmek istediğiniz hikayeyi Download kısmına tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. (Tabii ki bu işlemleri cep telefonu tarayıcınızdan da yapabilirsiniz.)

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Ekle