iletisim (et@) hknkr (dot-nokta) com

Mail atabilirsiniz. veya yorum kısmına yazın. geri dönüş yaparım.

English: You can mail. or write it in the comment section. I’ll come back.

Yorum Ekle

Yorumlar (8)

Popüler Yorumlar
 1. Mail adresine cevap vereceğim.

 2. imeil acma

 3. Merhaba Emrah,
  Sitenizi ilk defa duydum ancak e posta bültenine katıldım, kampanyalarınızı takip edeceğim. Alışveriş yaparsam da buraya yorum olarak yazıya ekleyeceğim gelişmeleri. Teşekkürler bilgi verdiğiniz için, piyasada rekabetin olması güzel..

Yapılan Yorumlar
 1. Hakan Bey, merhaba. Ben Bugra. Trakya Üniversitesi’nde okuyorum. Kulüp etkinliği düzenlemenin 20 kuralı adlı yazınızı okudum ve başarılı  ve açıklayıcı bir yazı olduğunu belirtmek istiyorum. Sizden bir konuda bilgi almak istiyorum; okuduğum üniversitede bireysel olarak etkinlik düzenleyebilir miyim? Üniversitemin sağlık kültür spor daire başkanlığına bu konuyla ilgili e-posta attım ancak dönüş yapmadılar. Etkinlik düzenleyebilmem için illa bir topluluk veya kulüp sıfatı olması gerekiyor mu? Ayrıca bu düzenlenen etkinlikte, masrafları karşılaması  açısından düşük ücretli içerikler olacaktır. Biliyorum salgın var, önlemimizi alacağız, ayrıca ücretsiz dezenfektan maske ve vücut ısısı ölçümü yapacağız. Bu etkinlikte görev alacak arkadaşlar benim gibi üniversite öğrencisi. Etkinliği düzenleme tarihimiz okulun açıldığı ilk hafta olacak,  yani 5 gün. Ve size açıkça söylüyorum bu etkinliği düzenlemek için izin almam gerekiyor ve bu etkinlikten para kazanabilirim. Hakkınızda bölümünde birçok sayıda etkinlik düzenlediğiniz yazmakta, sizin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Bu konuda bilgi verirseniz minnettar olurum. ( Aynı yazıyı, blog sitenizin yorum kısmına da yazıyorum.). Tekrar belirtmek isterim ki bu etkinlikten kar sağlama amacım var. Ücretsiz içerikler de olacak, dezenfektan, maske, vücut ısısı ölçümü, dj. Bu saydıklarım ücretsiz olacak, ücretli kısmı ise fotoğraf çekimi olacak. Ne düşünüyorsunuz, rektörlük veya sks izin verir mi? Bireysel etkinlik düzenlememe? Yasal olarak böyle bir etkinlik düzenleyebilir miyim? Teşekkürler.

 2. 2 sene önce

  Merhaba,

  Sitenizde bulunan “Güvenilir kitap satın alma siteleri” arasında bizim markamızı da görmek isteriz. 4 yıldır kitapaktif.com olarak 2021 den itibaren de enaktif.com olarak hizmete devam ediyoruz. Detayları görüşmek için mail adresim üzerinden dönüş yapabilirsiniz.

  • Merhaba Emrah,
   Sitenizi ilk defa duydum ancak e posta bültenine katıldım, kampanyalarınızı takip edeceğim. Alışveriş yaparsam da buraya yorum olarak yazıya ekleyeceğim gelişmeleri. Teşekkürler bilgi verdiğiniz için, piyasada rekabetin olması güzel..

 3. imeil acma

 4. 1 sene önce

  https://prnt.sc/26eg9f0

  Site Navbar da Bulunan Reklamı Düzenlemeniz Gerekli.

  • Teşekkürler, Google otomatik reklamlar açık olduğundan çıkıyor, normalde o pozisyonda reklam alanı yok. Tema üreticisine de bildirdim, teşekkürler geri bildiriminiz için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir