Replika Samsung Galaxy S6 IMEI Değiştirme Kodu
 1. Anasayfa
 2. Telefon

Replika Samsung Galaxy S6 IMEI Değiştirme Kodu

2

Herkesin alım gücü farklı; 1,500 – 2000 tl arasındaki bir orjinal Samsung S6 almak yerine tamamen benzeri olan Replika Samsung Galaxy S6 almak isteyebilirsiniz. Tabii bu tip yurt dışı cihazların sorumluluğu da kullanıcıya ait; bir süre sonra imei sorunu yaşanabiliyor. Bu sorunu aşmanız için yapmanız gerekenleri sizlere anlatacağım. Replika Kore Malı S6 veya Çin Malı Replika Samsung Galaxy S6 diye nitelendirebileceğimiz bu telefonların imei lerini değiştirmek isterseniz, telefonun mühendislik moduna yani Engineer Mode ye giriş yapmanız gerekiyor. Burası bir nevi telefonun yönetici paneli, her türlü ayarı yapabiliyorsunuz.

s6-replika
Replika Samsung Galaxy S6 ile Orjinal S6 arasında fark pek belli olmaz!

Aşağıda vereceğim kodlar yardımıyla telefonunuzun arama kısmına girip tuşladığınızda karşınıza Engineer Mode çıkması gerekiyor. (yani aşağıdaki kodları sırayla yazın, deneyin, yeşil arama tuşuna sakın basmayın, siz tuşladığınızda direk açması gerekiyor Engineer Mode)

Replika Galaxy S6 telefon modelinize göre aşağıdaki kodları deneyin. Bu kodlar Replika S6 imei kodu olarak geçer. Engineer Mode açılması için kullanılır.

*#*#889988#*#*

 *#*#789789#*#*

Replika S6 6592 imei kodu ise aşağıdaki gibidir :

*#364016#*

Aşağıdaki Türkçe video size yardımcı olabilir:

Yukarıdaki yazdığım kodlar ve video yardımıyla girmiş olduğunuz Engineer Mode kısmında buunan İMEİ kısmına giriş yapın ve telefonunuzun orjinal İMEİ numarasını yazın. Ardından  Write İmei kısmına basın. Bir kez daha basın. Şimdi telefonu yeniden başlatın. Artık İMEİ numaranız kayıt edilmiş olacaktır.

NOT: İMEİ klonlamak Türkiye yasalarına göre suçtur; bu yüzden telefonun arka kısmında yer alan SİZE AİT imei numarasını kullanın bu işlemleri yaparken, aksi durumda sorumlu değilim.

 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 1
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. 27 Aralık 2020

  yaptim olmadı kareye basınca hic bi yere göndermiyor. S6 ama başka rakam var mı bilmiyorum cihaz ayarlarından baktim sadece galaxy s6 yazıyor çözüm bulamam lazım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir