İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sine Kritikler
  3. Beyazlar beceremez – Sinekritik

Beyazlar beceremez – Sinekritik


Eğlencelibir basketbol – zenci filmi izlemek istermisiniz? bu film tam ona uygun..

2012 filminde oynadığı karaktere gerçekten hayat veren woody harrelson hakkında internette araştırma yaparken wesley snipes ile film çektiğini görünce şaşırdım! dedim bu woody komik adama benziyor, öyle vurdu kırdılı filminde hemde resimdeki gibi tiki bir halde nasıl oynamış, merak ettim. hemen bu filmi izlemedim ; iyi ki de izlemişim!.

hani olur ya bazen insan gülmek – eğlenmek ister, ben de öyle idim. Çünkü bu film tamamen eğlence üzerine kurulmuş bir film. Öyle efekt felan da yok hiç! Zaten 92 yapımı eski bir film. ABD de sokak yaşantısından izler taşıyan fakat daha çok takım olma duygusunu ön plana çıkartan bir film. İsmiyle alakalı bazı sahneler dışında pek bir şey yok filmde. aslında beyazlar beceremez derken neyi sorusunu çoğu kişi merak etmiştir ama bu sorunun cevabı tabii ki filmde idi: zıplayıp, smaç çakmak! Bunu da final sahnesinde woody büyük bir ustalıkla başarıyor…

Filmde ayrıca ailevi ilişkiler ile kadın erkek ilişkileri de irdelenmiş.

Wesley’i böyle bir filmde görmek ilginç oldu benim için, woody ile iyi bir iş çıkardılar doğrusu. İmdb puanı her ne kadar 6 olsa da bence minimum 7 puanı hakediyor; özellikle müzik seçimleri güzeldi diyebilirim.

wesley hayrnlarının kaçırmaması gereken bir film.

<

p style=”text-align: justify;”>iyi seyirler

Yorum Yap