Yıllara Göre en çok dinlenen Top 100 Şarkı – Dinle!
  1. Ana Sayfa
  2. Müzik - Klip

Yıllara Göre en çok dinlenen Top 100 Şarkı – Dinle!

0

top_100Müzik bir çok insan için çok önemli; bazıları için ise bir ihtiyaç. Fakat zaman ilerledikçe, müzik dünyasında da değişimler söz konusu oluyor: yine de bazı insanlar geçmişte yapılmış şarkılardan daha çok zevk alıyor: benim gibi… İşte yıllara göre en çok dinlenen top 100 şarkı listesini sizde işte bu yüzden görmek isteyeceksiniz! Aşağıdaki site yardımıyla, yıllara göre müzik listelerinde ilk 100 şarkıyı listeleyebilecek ve bunları dinleyebileceksiniz.

Ayrıntılı olarak tam incelemedim, görüşlerinizi yazabilirsiniz. Fakat anladığım kadarıyla müzikleri sonuna kadar dinleyemiyorsunuz ama listelenen şarkıları satın alma , sepet oluşturma gibi seçenekleriniz var. (Hiç olmazsa ben tamamen dinleme olayını yapamadım bir kaç şarkı tercihinde)

Sitemizin adresi şu: http://billboard.fm

Linki kopyalayıp tarayıcınızdan giriş yapabilirsiniz. 1900’lü yıllardan 2000’li yıllara kadar neredeyse tüm şarkılar mevcut; Türkçe şarkılara ise rastlayamadım. Yıl yıl, en çok dinlenen ve sevilen parçaları listeleyebilirsiniz. Tamamen yabancı içerikten oluşuyor sanırım. Bunu da belirtmek gerek…

top100 song, top100, eski şarkılar

bestof100songyears

Görüşün Önemli!
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Ekle