İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Resimlerinizi boyutlandırmadan instagrama yüklemek ister misiniz

Resimlerinizi boyutlandırmadan instagrama yüklemek ister misiniz

Instagram No Crop

Dünyanın en popüler sosyal medya sitelerinden olan İnstagram’a milyonlarca resim yükleniyor her gün ve bu resimler genelde instagram tarafından kırpılıp yüklenmek zorunda kalıyor. Bu yüzden öncelikle instagram uygulamasındaki kamera ile çekimleri yapmak gerekiyor: eğer kırpma veya kesme işlemi yapmak istemiyorsak… Normal şekilde çekilen resimleri instagrama yüklemek istediğimizde kırpma veya kesme işlemi yapmak zorunda kalıyoruz. Belki de instagramın en can sıkıcı sorunu da bu belki de… Bu sorunu çözmek ise oldukça basit:

Instagram Resimleri Kırpmadan Yüklemek

– No Crop Pic for Instagram uygulamasını android marketten indiriyoruz.

Bu program ne işe yarıyor peki? Aslında ilk paragrafta yazmış olduğum sorunlara çözüm sunuyor. Instagram’a fotoğraflarınızı istediğiniz gibi eklemenize yardımcı oluyor öncelikle tabii ki. İlk olarak No Crop Pic for Instagram ( Yukarıdaki linkini verdiğim uygulamanın yeni ismi budur artık ) uygulamasını açıyoruz ve fotoğrafınızı seçiyorsunuz. Ardından da istediğiniz ölçekleme ve kalite ayarını yaptıktan sonra fotoğrafı ekranın üst kısmında kalan paylaş sekmesine tıklayıp Instagram’a gönderdiğinizde, herhangi bir şekilde kırpılma durumunun söz konusu olmadığını görüyorsunuz. İşte bu!

Instagram No Crop!

Bu android uygulaması aynı zamanda ücretli bir pro sürümü de var. Bu şekilde resimleri kesmeden yüklediğinizde resmin sağ ve sol tarafı beyaz kalabiliyor bazen. Bunu da tabii ki pro uygulaması ile çözmek mümkün oluyor sadece…

Buna benzer bir çok uygulama yine google play markette yer almakta…

Instagram No Crop
Instagram No Crop

Yorum Ekle