Please install and activate helix plugin hatası
  1. Ana Sayfa
  2. Joomla

Please install and activate helix plugin hatası

0

Joomla konusunda uzun zamandır içerik eklemediğimi fark ettim; blog sitemi ilk açtığımda Joomla içerik yönetimi sistemi kullanıyordum, sonrasında Wordpress’e geçtim ancak bir arkadaşımda karşılaşılan sorun sonrası, bu içeriği eklemek istedim. İçeriğimizin konusu Please install and activate office helix plugin şeklindeki hata. Peki, bu hatayı nasıl çözebiliriz?

Joomla Please install and activate office helix plugin hatası

Joomla üzerinde eklenti veya tema kurmak istediğinizde veya sonrasında karşınıza çıkan hatalardan biridir. Bu hatayı çözmek oldukça basit. Bu hata genelde administrator paneline yani yönetici paneline girmek istediğinizde karşınıza çıkar. Hatadan kurtulmak için yazının başlığında görülen resimdeki gibi eklentileri aktif hale getirin veya güncel olup olmadığını kontrol edin, eğer güncel değilse güncelleyin. Eğer hala devam ediyorsa şablonlarınızda bir sorun olabilir. Cpanel üzerinden giriş yapıp, eklentilerden helix olanları veya şablonların ismini değiştirip tekrar deneyin.

Please install and activate office helix3 plugin hatası nasıl çözülür?
Please install and activate office helix3 plugin hatası nasıl çözülür?

Helix3 , kullanıcı dostu, modern, son derece özelleştirilebilir ve entegre edilmesi kolay bir şablon özelleştirme aracı olması ile tanınıyor ve geliştiricilerinin Joomshaper adında bir sitesi var. Eğer hala bu sorun düzelmesse son aşama olarak geliştiricilerin forum sayfasında bir başlık ile durumu sormanız gerekecek.

Bir web tasarımcısıysanız ve Joomla tasarımınız üzerinde tam bir kontrol kurmak istiyorsanız Helix3 özellikle kendi temanızı oluşturmak konusunda size yardımcı olacaktır. Eklentileri nasıl kodlayacağınızı veya yükleyeceğinizi öğrenmek istemiyorsanız veya bilmiyorsanız, Helix3 size yardımcı olacaktır. Bu temiz ve modern Joomla 3 şablonu, iş, kurumsal ve kişisel siteler ile tüm yaratıcı portföy siteleri için oluşturulmuştur. Hızlı bir şekilde yeni bir Joomla! sitesi oluşturmak istediğinizde hayal gücünüzle sınırlı temalar yapabileceksiniz. Herhangi bir başlangıç ​​teması hazırlamak tamamen kendi elinizde.

Bu yazımda sizlere Please install and activate office helix3 plugin hatası nasıl çözülür? konusunda yardımcı olmaya çalıştım. Google SEO ya uygun olması için yazıyı biraz uzattım ancak uzun lafın kısası: bu hatayı aldıysanız, ya eklenti güncel değildir – yeni sürümü çıkmıştır- güncellemeniz gerekmektedir ya da aktif hale getirmemişsinizdir. Cpanelden silip, tekrar kurmayı da deneyebilirsiniz. Son çözüm ise geliştiricilerin sitesine mail atmak. Belki de kurduğunuz tema ile uyumlu da olmayabilir. Helix3 ün Joomla 3 ile uyumlu olduğunu da hatırlatayım.

Görüşün Önemli!
İlginizi Çekebilir
Joomla Ping

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Ekle