İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Google Aramalarım
  3. Online PDF görüntüleyici !

Online PDF görüntüleyici !

featured

online-pdfbilgisayarıma format attıktan sonra, bir PDF dosyasını açmak istediğimde ( ki benim için çok önemliydi içeriği ve hayal kırıklığına uğradım :ı ) bilgisayarıma halen pdf okuyucu programı kurmadığımı farkettim; o an için acelem olduğundan online pdf görüntüleyici yani online pdf okuyabileceğim bir web site bulabilir miyim diye hemen google amcaya sordum ve cevabımı aldım.

http://www.pdfmenot.com/

view.samurajdata.se

yukarıda size iki site verdim; ilkinde sadece PDF ikincisinde hem pdf hem de word dosyalarını online olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken dosyanın URL adresini yapıştırmak ya da dosyayı bilgisayarınıza indirdikten sonra browse ile seçip upload veya wiew tuşlarına basmak. sonrası gayet basit.

[ads1]

PDF görüntüleme konusunda işi bilen kullanıcılar tarafından Foxit gibi alternatifler tercih edilse de, en yaygın kullanılan Adobe Reader bile bazı bilgisayarlarda yüklü olmayabiliyor. İşiniz gereği veya diğer sebeplerden sürekli değişik bilgisayarları kullanmanız ve PDF dosyaları görüntülemeniz gerekiyorsa, online bir PDF görüntüleyici yükünüzü hafifletecektir.

işinize yarar umarım =)

 

Yorum Ekle