İlginizi Çekebilir
Çinli kopya siteler =)
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. MSN 2010 Hakkında ilk resimler

MSN 2010 Hakkında ilk resimler


MSN yani windows messenger internet kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasında… Şuan ülkemizde bu uygulamayı milyonlarca kişi kullanıyor… Tabii, bu revaşta olan yazılım için microsoft’ta boş durmuyor.. 2010 sürümü için ilk görüntüler neowin web portalında yayınlanmış, ben de oradaki resimleri aynen sizinle paylaşayım.

Bu gördüğünüz görüntünün anlamı şu: artık msn’de bir sosyal feeds yani sosyal besleme özelliği olacak. Anlamı ise: msn listenizde olan herhangi birinin güncellemelerini yapma yoluyla twitter, facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde yazdıkları durum güncellemelerini anında msn bölümündeki bu özellik yardımıyla görüntüleyebileceksiniz. Bir nevi artık msn toplanma merkezi olacak bizim için, bir çok bilgi adına…

Artık bundan sonra ” sekmeli ayarlar ” özelliği gelecek, msn’ye… Yani üst kısımdaki seçenekler vs. gibi özelliklere tıkladığımızda alt başlıklar hemen altına gelcek..

Bir resimde windows msn yi indirdiğimizde bize ek seçenek olarak kurma imkanı sağlanan msn writer özelliği. Windows Live Writer özelliği artık son çıkan office 2010 sürümüne daha benzer olacak, ondaki bir çok özelliği kullanabileceğiz demek bu.

Başka resim olursa, yayınlanırsa ekleyeceğim: şuanlık bu kadar.

MSN 2010 hiç olmassa tekelini kaybetmemek adına güzel adımlar oluşturuyor bana göre, çünkü özellikle sosyal besleme bölümü çok yararlı…

Yorum Ekle