İlginizi Çekebilir
Ters Dünya
  1. Ana Sayfa
  2. Ajandama Karaladıklarım
  3. Kayıp Sembol – Çevirisi tamamlandı, yakında piyasada

Kayıp Sembol – Çevirisi tamamlandı, yakında piyasada


Evet, sizlerde eğer benim gibi dan brown hayranıysanız uzun süredir beklediğiniz kitap: kayıp sembol hakkındaki haberleri takip ediyorsunuzdur.

Kitabın ingilizce versiyonu çıkalı 2 ay oldu belkide, amerikada 5 milyon ingiltere de ise 1 milyon sattı diye haberlerde okudum bende… Fakat tr çevirisinin kısa zamanda yapılacağı söylenmesine rağmen ( resmi bir söylem mi bilmiyorum ) 2 ay geçti ancak piyasaya sürüleceği duyurusunu görmüş olduk.

528 sayfalık bu kitabın, kapak resmide yandaki gibi olcak ( orjinaliyle aynı gibi.. )

Daha önceki dan brown kitaplarını okuyanlar bilirler; tr çevirisini petek demir yapmıştı. gayet memnunduk sanırım bu çeviriden, sanırım bu kitabın çevirisini de kendisi yapacak.

Altın kitaplar yayınevi , kitabın yayın haklarına sahip ülkemizde… uzun süredir web sayfasına girip bakıyordum ( ki sayfaları çok kötü ) ama dün hepsiburada.com sayfasında kitabın satılmaya başlandığı gördüm – daha doğrusu ön sipariş alıyorlar…

Sizde ön sipariş vermek isterseniz şu sayfaya tıklayın: http://www.hepsiburada.com/kayip-sembol/productDetails.aspx?categoryid=1501716&productid=kaltin600

10 aralık tarihinde stoklara gircek kitabı ilk alanlardan biri olmak istiyorsanız, sizde siparişinizi verin =)

not: bu arada metal fırtınanın 5. seri kitabı da çıkmış, hem de çok ucuz: 7 tl. ne yapmaya çalışıyorlar bilmiyorum. Asi kitabını okuyanlar bilirler, serinin devam kitabının 2005 yılında bitirmeyi umuyordu yazarı ama ondan sonra bir ton kitap yazdı, serinin devam kitabını bir türlü yazamadı. Beklediğim kitaplardan biri de o. Neyse, metal fırtına serisini okuyanlar kayıp sembolu sipariş verirken yanına metal fırtınanın 5. kitabını da eklesinler bence =)

iyi okumalar şimdiden..

acaba bu kitapta hangi şifreli mesajları verecek yine..

 

Yorum Ekle