Exper Easypad 7 T7Q Format Atma
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon

Exper Easypad 7 T7Q Format Atma

3

Eğer elinizde Exper Easypad 7 T7Q model bir tablet varsa ve tabletinizin şifresini unutursanız, desenini unutursanız veya herhangi bir yazılım sorunu varsa tabletinize format atma şansınız var fakat exper tabletler diğer android işletim sistemine sahip tabletlerin donanımsal formatlarından farklı işleme tabi tutuluyor. bu yazımda sizlere Exper Easypad 7 T7Q format atma, resetleme,  yeniden kurulum,  recovery ekranını açma, recovery işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağım.

Exper Easypad 7 T7Q Format Atma

Exper Easypad 7 T7Q model tabletinize format işlemi yapabilirsiniz. Format atma, resetleme sonrası tabletinizdeki her şeyin silineceğini hatırlatırım. Ayrıca Exper Easypad 7 T7Q desen kilidini unuttuysanız veya tabletinize koyduğunuz şifrenizi unuttuysanız format atma işlemini uygulayabilirsiniz. Böylelikle desen kilidi iptal olur, şifreniz sıfırlanır.

Exper Easypad 7 T7Q format atma işlemi için telefonunuzun üst kısmında en solda yer alan açma kapama tuşu ile en sağda yer alan yukarı ok işaretinin yer aldığı tuşa tabletiniz tamamen kapalı konumdayken basınız (önce sağdaki tuşa, sonra açma kapama tuşuna) ve bir süre iki tuşu basılı bırakın. Yaklaşık 10 saniye kadar… Sonra iki tuşu da bırakın. Ekrana exper yazısı geldiğinde sağdaki tuşa bir süre daha basın.

Exper Easypad 7 T7Q recovery

Buna benzer bir ekran gelecek. Exper Easypad 7 T7Q recovery yani format ekranında dokunmatik olarak işlemleri yapabiliyoruz. Önce wipe data yazan kısma tıklayıp, sonra yes deyin. Sonrasında işlem bitiminde wipe cache kısmına da basın. Bu iki işlem bittikten sonra reboot system now a basın. Tabletiniz bir süre sonra açılacaktır. Bu açılış süreci biraz sürebilir format süresi, yaklaşık 10 dakika… Bekleyiniz.

Exper Easypad 7 T7Q

Exper Easypad 7 T7Q format atma işlemi sonrası tabletiniz bu şekilde açılacaktır. Kendinize göre düzenleme yapınız.

Okumaya Devam Et
Görüşün Önemli!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Ekle

Yorumlar (3)

  1. 5 sene önce

    Reis bişey sormak istiyorum bende exper t7q model tablet var kapabdığı zaman zor açılıyor uzun süre boyunca bas çek yapıyprum power tuşuna ve bazen bi anda tık diye açılıyor bazen ise çok uğraştırıyor bunu nasıl çözebilirim yada sorunu nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir