İlginizi Çekebilir
Whois Kontrol
  1. Ana Sayfa
  2. Webmaster
  3. Ücretsiz HTML Yapım Aşamasında Sayfası

Ücretsiz HTML Yapım Aşamasında Sayfası

yapım-asamasi
1

yapım-asamasiSitenizi değiştirmek istiyorsanız, siz arka planda kısa süreliğine çalışırken devre dışı kalması gereken siteniz için boş veya bem beyaz bir sayfa görmeleri yerine ya da sizin çalışmalarınızı, arka planda yaptıklarınızı görmelerine yerine güzel bir yapım aşaması tasarımı ile onları karşılamak, yaptığınız işe profesyonellik katacaktır.

Bu yazımda siz değerli misafirlerime ücretsiz html yapım aşamasında sayfası nasıl yapılır sorusunun cevabını vereceğim. Bunun için hiç bir HTML bilgisi sahibi olmanıza da gerek yok. Ücret de ödemenize gerek yok. Hazır bir tasarımı sizlerle paylaşacağım. Tabii ki eğer eklemeler falan yapmak istiyorsanız HTML bilmeniz gerekiyor. Sizlere çok güzel ve modern bir tasarıma sahip olan aşağıdaki tasarımı kendiniz ufak değişikliklerle (çünkü indirdiğiniz dosyada ingilizce kelimeler var onları değiştirmeniz gerekecek, mail vs. eklemeniz gerekecek) sitenizin yapım aşaması sayfası için kullanabilirsiniz. 

yapım-asamasinda-sayfasi

Demosunu görmek ve indirmek için: http://www.graphberry.com/products/download/free-comming-soon-html-template

Bu arada tabii ki sizin karşınıza tek bir hazır html yapım aşamasında teması ile çıkmak istemem. Aşağıdaki cümleleri gugullarsanız google de, sizin işinize yarayan alternatifleri bulmuş olursunuz.

  • Felice template
  • Sssoon Sssoon template
  • Ego Cafe template
  • Trendy Divaa template
  • Coming Soon template
  • Glacier template

Yukarıda örnek olarak verdiğim html tasarımı bilgisayarınıza indirin. İçindeki dosyaları sitenizin ana dizinine atın. index.html adlı dosyada gerekli düzenlemeleri yapın. Eğer türkçe karakter kullanırsanız, dosyayı kaydederken farklı kaydet seçip ANSI değilde UTF-8 olarak kaydetmeyi unutmayın. Gerekli yerlere mail adresinizi vs. yazmayı unutmayın.

Kolay gelsin!

Yorum Yap