Sabah kalkamayanlar için alarmlı uçan kaçan çalar saat
  1. Ana Sayfa
  2. İlginç

Sabah kalkamayanlar için alarmlı uçan kaçan çalar saat

0

Sabah kalkamayanlar için alarmlı uçan kaçan çalar saatHediyelik eşya sıkıntısı çekenler bu yazıyı mutlaka okusun: ve hatta sabah kalkmakta zorlananlar, alarm sesi sonrası tekrar uykuya dalanlar ise okumadan geçmesin! Sabah kalkamayanlar için alarmlı uçan kaçan çalar saat tam sizlere göre dostum! :) Sabah yataktan çıkmakta zorlanıyorsanız, biraz uyuklamak o an tatlı gelse de sonradan acı sonuçları olabilir. Yanı başınızda alarm çalınca sizden kaçan bir saat varsa, zamanında yataktan çıkmanız garantidir… Bu ilginç ürünü, arşiv yazılarımı kontrol ederken buldum: ve hala satışının yapıldığını görünce sizlerle paylaşmak istedim!

Kaçan alarmlı saat iki büyük tekerlekten ve alarm sisteminden oluşan teknolojik bir alet. Alarmı kurduğunuz zaman, çalmaya başladığı an tekerlekler hareket ederek odanızın içinde gezmeye başlar: susturmanız için peşinden koşup yakalamanız gerekecek! Uçan Kaçan Saat veya uçan alarmlı saat ise üzerinde bir pervane yer alıyor. Bu biraz daha fantastik aslında! Yataktan kalkıp, zıp zıp zıplayarak uçan bir nesneyi kim yakalamayı düşünür ki? :) Saat kurulup çalmaya başladığında otomatikman pervanede dönmeye başlar ve pervane veya minikopter havalanarak odanın içinde uçmaya başlar. Alarmı kapatmanız için pervaneyi yakalayıp, tekrar eski yerine: saate monte etmeniz gerekiyor. Zaten bunu yapana kadar insan uyanır be! iyi fikir gibi gözüküyor değil mi? Klasik ve yatağınız baş ucunda bulunan alarmlı saatlerde küçük bir el hareketi ile alarmı durdurmanız yetiyordu fakat alarmı kapatıp tekrar uykuya kalabilir, örneğin işe geç kalabilirsiniz. Ama kaçan ve uçan saatlerde bunun olması neredeyse imkansız: zaten videolarda da izleyeceksiniz ki mecburen yataktan kalkmanız gerekiyor. Böylece uyanmış oluyorsunuz. Zamanında uyanıp, bulamazsanız ya da yakalayamazsanız vay halinize.

Alarm özellikle işe gidenler ve sabah erken kalkmak için önemli: buna eğlenceli bir katkıda bulunmak isteyenler veya arkadaşlarına sürpriz, komik bir hediye almak isteyenler bunu düşünebilirler. Google de örneğin Kaçan alarmlı saat diye arama yaptığınızda, bu ürünün bir çok sitede satıldığını göreceksiniz. Fiyatları da uygun aslında: 30 – 50 TL arasında (kargo dahil) değişiyor fiyatlar. Ve kullanıcı yorumlarını okuduğum kadarıyla: ürünleri yüksek bir yere koymazsanız, bir sorun çıkmıyor diyorlar: yani verimliliği de yüksek bir ürün! Deneyen varsa yazabilir mi?

İki örnek resim sizlerle paylaşayım:

Sabah kalkamayanlar için alarmlı uçan kaçan çalar saat 2

Sabah kalkamayanlar için alarmlı uçan kaçan çalar saat

Hala karar vermekten zorlanıyor iseniz bir de Sabah kalkamayanlar için alarmlı uçan kaçan çalar saat videolarını izleyin:

Görüşün Önemli!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Ekle