İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İlginç
  3. Durum 2 – 2 oldu sayın seyirciler!

Durum 2 – 2 oldu sayın seyirciler!


Ben bir fenerbahçeliyim, fakat fanatik değilim. Türkcell Süper Liginin son maçları sonrası yaşanan olaylara hem güldüm ( anons olayı ) hem de üzüldüm ( taraftarların stadı yakması vs. )

Fakat bu günü anlamlı kılan, unutulmaz kılan her halde fb’li bir çok kişinin bursa maçında skorun 2-2 olduğunu duymaları… Bununla ilgili bir çok karikatür yapıldı; patatesçi geçerken 2-2 diye bağırdı diye öyle sandılar diyeninden tutun da bütün bunları çarşı grubu organize etti diyenine kadar bir çok espri yapıldı, durdu.

Futbol’un güzel tarafı da aslında bu değil mi? karikatür ve resimler yoluyla hiç olmassa işin espritürel tarafı konuşuldu, durdu. Tabii bunu yaparken karşı tarafa aşırıya kaçan hakaretler yapmanın anlamı yok: kendinizi küçük düşürmeye gerek yok.

Gelin bazıları için ” utanç ” gününde yaşanan ( utanç yapanındır arkadaş, demek ki fb li bazı taraftarlar 2-2 yi o kadar çok istemişler ki o an söylenen her söze inanır olmuşlar: insanlık hali diyorum ben… Emin olun o durumda olan başka bir takım olsaydı, onların da başına gelebilirdi. Gülme komşuna gelir başına hesabı, lütfen dikkat olalım. :) Ama yine de ekleyeyim: Allah kimsenin başına böyle bir son vermesin. ) en komik olaylardan birini sizlerle paylaşayım.

Fenerbahçe geyikleri bitmez, bunu da belirteyim. Yaratıcılık konusunda türk insanının üstüne yok, fenerli taraftarların bulduklarını da unutmamak gerek. İşin eğlenceli kısmı da bu ya..

MP3 dosyası halinde, rapidshareye de yükledim bunu; isteyen mp3’ünü indirip telefonunda zil sesi olarak ekleyebilir: özellikle fenerli arkadaşlarınızı sinir etmek için birebir. :)

Rapid linki: http://rapidshare.com/files/390498583/2-2mi.mp3

Videosunu da hazırladım, aşağıdaki gibi:

{dailymotion}xdelpn{/dailymotion}

Sayfanın üst kısmındaki beğen tuşu yardımıyla yazıyı/videoyu facebookta paylaşabilirsiniz.

 

Yorum Ekle