İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İlginç
  3. ilginç çalışma odaları

ilginç çalışma odaları

Çalışmak denince nedense aklıma Napolyon’un ‘Para, para, para’ sözü gelir bazen. Her yetişkin insan gününün önemli bir kısmını çalışma sahasında geçirir. Üniversite mezunu bir gencin de en çok isteyeceği şeylerden biri de (beklentisi de diyebiliriz) masa başı bir işe kavuşmak. Bunun için ideal bir çalışma ortamının oluşması, işten alınacak zevk ve kişinin kendini işe vermesi için çok önemli bir etken bana göre. Sevmediğin bir işi başarılı yapamayacağın gibi sevmediğin bir ortamda da isteyerek çalışmak zor olur, değil mi? İşte sizlere birbirinden ilginç çalışma odaları.

Günümüzde ise çalışma ortamı denince akla daha modern olduğu için mi bilinmez: büro, ofis gibi kavramlar gelir. Fakat artık çalışma ortamlarını evlerine taşıyanlarda var. Bunu da home office kavramı ile açıklıyoruz. Bu da evleri müsait olan insanların evlerinin bir odasını çalışma odası şeklinde düzenlemesi demek.

Çalışmayı teşvik eden ve daha rahat bir ortamda bulunmaya neden olan bu home office örneklerinden bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyorum:

hebart-mimarlik
HEBART MİMARLIK /homify

 

THAİSA CAMARGO
THAİSA CAMARGO /Homify

 

BRONX / Homify
BRONX / Homify

 

PREMİER DEKOR / Homify
PREMİER DEKOR / Homify

 

RENATA MUELLER / Homify
RENATA MUELLER / Homify

Birbirinden güzel ve ilginç bu çalışma odalarında çalışmak çok farklı olacaktır, eminim. İnsanı sıkmayan aksine onu canlandıran ve işine daha konsantre olmasını sağlayan bu çalışma odaları ile çalışma hayatınıza farklı bir bakış açısı getirebilirsiniz. Fiyatlar tabii ki zevklere ve renklere göre değişeceği gibi bir masa ve sandalye ile de başlayabilirsiniz. Küçük bir kitaplık, renkli bir ortam için ışıklandırma, manzaralı bir odadaysa önü açık bir görüntü ve duvarda sevdiğiniz bir renk…

Bir yerden başlayın.

Yorum Ekle