İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Site Tanıtımları

Çevrimiçi Logo Oluşturucu – Özel Logo Tasarımı

Çevrimiçi Logo Oluşturucu – Özel Logo Tasarımı
4
0

Oluşturun! Kaliteli logolar oluşturmak kolay bir iş değildir. Mükemmel logoyu yapmak için tasarım becerilerine ve deneyimine sahip olunmalı veya çevrimiçi olarak mevcut en iyi logo oluşturma araçlarına sahip olunmalıdır. Çevrimiçi olarak kullanılabilen düzinelerce ücretsiz logo oluşturma aracı olduğunu duymuş olabilirsiniz ancak bu kaynakların hepsinin güvenilir olmadığını bilmelisiniz.

Bu makalede, size özel logo tasarımları oluşturmanıza yardımcı olabilecek en iyi logo oluşturucularından bir tanesini anlatmaya çalışacağım. Kendi kendinize bir logo tasarlamak için mükemmel bir kaynak arıyorsanız, bu makale sizin için en iyisidir. Haydi başlayalım!

LogoMaker.net

Logomaker.net, markanız için ücretsiz günlükler tasarlamanıza yardımcı olabilecek ilk logo yapma sistemdir. Bu ücretsiz logo oluşturma aracın bir bulut tabanlı yardımcı program olduğu için herhangi bir tarayıcı ve işletim sisteminde kullanılabileceğinin farkında olmanızı istiyoruz. Genellikle insanlar logo yapma programlarının çalıştırılması veya kullanılması konusunda kafa karışıklığı yaşar ancak bu logo programı aracının kullanımı oldukça basittir. Başlamak için ücretsiz LogoMaker sitesini açın ve arayüz bölümünü geçin. Site anasayfasını açtığınızda zaten ilk olarak karşınıza çıkan listeden işletme kategorinizi yani logo yapmak istediğiniz şirketinize / sitenize veya her ne için kullanacaksanız ona uygun kategoriyi seçmeniz istenecektir. Eşleşen kategoriyi seçtikten sonra, “logo tasarlamaya başla” yazan düğmeyi tıklamanız gerekir!

Ücretsiz logo oluşturma işlemleri için Logomaker kullanabilirsiniz.

Önceden tasarlanmış binlerce olmasa da yüzlerce şablon içeren yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Markanıza en uygun şablonu seçip isteğinize göre düzenleyebilirsiniz. Bu çevrimiçi logo yapma programı aracı, çevrimiçi olarak kullanılabilen en basit logo oluşturma aracı olarak kabul edilir. Site her ne kadar ingilizce dilinden başka bir kaç dili desteklese de ücretsiz logo yapma işlemlerini gerçekleştirdiğiniz kısımlar Türkçe, onun dışında site İngilizce. Basit bir kullanımı olduğunu tekrar edeyim, takıldığınız yerler olursa bana yazabilirsiniz.

HatchfulShopify’a

Bu başka bir logo oluşturma aracıdır. Bu yardımcı program, internette bulabileceğiniz en kolay çalıştırılan kaynaklar arasındadır. Bu logo oluşturucu, markanız için yeni logolar tasarlamak için yapay zeka kullanır. Aracı cihazınızda açmanız ve işinizle ilgili bazı gerçek ayrıntıları girmeniz gerekir. Araç size markanız hakkında birçok soru soracak ve ayrıca istediğiniz logo stilini seçmenizi isteyecektir. Sağladığınız bilgilere göre; araç, markanız için potansiyel logo tasarımları oluşturacaktır. Bunlardan birini seçebilir ve seçiminize göre daha fazla düzenleyebilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Bu araçla yüksek kaliteli logolar oluşturabilirsiniz. Bunun için Google üzerinde bir sürü site var, arama sonucunda çıkan ilk siteler işinizi görecektir.

Terzi markaları logo üreticisi

Bu, yapay zeka tarafından desteklenen başka bir çevrimiçi kaynaktır. Markanız için benzersiz ve uygun bir logo elde etmek istiyorsanız, bu aracı çalıştırmayı denemelisiniz. Bu, aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce şablona sahip ücretsiz bir logo oluşturma aracıdır. Artık şablonlara doğrudan erişiminiz olmayacaktır; bunun yerine markanız hakkında farklı sorular sorulacak ve cevaplarınıza göre araç sizin için en iyi logo şablonlarını tasarlayacaktır. Yardımcı programın çalışması oldukça basittir ve bu yardımcı programı çalıştırmak için herhangi bir deneyim veya beceriye ihtiyacınız yoktur. Bu çevrimiçi araçla kartvizit, ticari ürün ve sosyal medya afişleri de yapabileceğinizi bilmelisiniz.

Ucraft logo üreticisi

Bu web sitesinin logo oluşturma aracı çok yönlü bir kaynaktır. Bu web sitesi ile, sıfırdan bir logo tasarlamanıza yardımcı olacak eksiksiz bir araç setine sahip olacağınızı bilmelisiniz. Metin, semboller, simgeler, şekiller ve renklerle oynayabilir ve sizin için en iyi logoyu yapabilirsiniz. Bu aracın internette bulunan en iyi vektör düzenleme aracı olduğu bilinmektedir. Logo tasarımında size yardımcı olabilecek araçlara aşina olmak istiyorsanız, bu sizin için en iyi programdır. Son logo tasarımını ücretsiz olarak PNG formatında kaydedebilirsiniz. Logonuzu ölçeklenebilir hale getirmek istiyorsanız, aracın premium / ücretli sürümüne bağlanmanız gerekir. Bu çevrimiçi logo oluşturucu oldukça ekonomiktir.

LogoMakr web’de

Bu,bulunan en gelişmiş logo oluşturma araçlarından biridir. Bu araç aynı zamanda sıfırdan bir logo oluşturmanıza yardımcı olabilecek farklı araçlar ve tasarım seçenekleri sunar. Sıfırdan tasarım yapmaktan hoşlanmıyorsanız, araç tarafından sağlanan logo şablonlarını da özelleştirebilirsiniz. Bu, en kaliteli ve benzersiz logoları ücretsiz olarak almanıza yardımcı olabilecek çok güvenilir bir araçtır. Bu logo oluşturma aracı, son tasarımlarınızı PNG formatlarında kaydetmenize yardımcı olabilir. Bu format ölçeklenebilir değildir, bu nedenle logo tasarımını ölçeklenebilir hale getirmek istiyorsanız, aracın size yaklaşık 20 $’a mal olacak ücretli paketiyle bağlantı kurmanız gerekir!

—————————————————————————————

NOT: Sitemde bulunan site tanıtımları kategorisindeki yazı ve içerikler (bu yazıda olduğu gibi) www.hknkr.com sitesi tarafından hazırlanmış içerik değildir. Tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmuş, reklam ve/veya tanıtım amaçlı yazılardır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Ekle