İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Site Tanıtımları
  3. Kaybolan dosyaları kurtarmak için EaseUS Data Recovery kullanın

Kaybolan dosyaları kurtarmak için EaseUS Data Recovery kullanın

Kaybolan verileri kurtarmak
6

Gerek bilgisayarlarımızda gerekse flash bellek, hafıza kartı ve diğer depolama aygıtlarında depoladığımız verileri çeşitli nedenlerden dolayı kaybedebiliriz. Bunlar saymakla bitmez; olmayacak bir şey de değil: bakarsınız, dosyalarınız uçmuş gitmiş, ekrana bön bön bakıyor halde bulursunuz kendinizi. Bizim için hayati öneme sahip olan söz konusu bu verileri EaseUS Data Recovery Wizard uygulamasıyla kolayca kurtarabilirsiniz. Kaybolan dosyaları kurtarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kaybolan dosyaları geri getirmek

Depolama cihazlarımızda ve bilgisayarlarımızda yaşanan pek çok sorun nedeniyle verilerimizi kaybedebiliyoruz. Kaybettiğimiz ya da yanlışlıkla sildiğimiz ve bizim için çok önemli olan verilerimizi geri getirebilmek veri kurtarma programlarıyla mümkün olsa da her veri kurtarma programı başarılı sonuçlar sunmuyor.

Google üzerinde “kaybolan dosyaları geri getirmek” diye arama yaptırdığınızda, karşınıza onlarca program çıkabilir: hepsinin amacı benzer olsa da çıkan sonuçlar sizi tatmin etmeyebilir. Bu noktada ödüllü veri kurtarma uygulamalarından birisi olan EaseUS Data Recovery Wizard kullanıcılara başarılı bir veri kurtarma çözümü sunuyor.

EaseUS Data Recovery Wizard İle Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

Başarılı veri kurtarma uygulaması olan EaseUS Data Recovery Wizard, sabit disk, SSD, USB bellek ve hafıza kartları gibi çeşitli depolama aygıtlarında bulunan verileri güvenle geri getirebileceğimiz ücretsiz ve ücretli sürümleri bulunan uygulamadır. Kolay kullanım sunan arayüzüyle kullanıcıların zorlanmadan kullanabileceği ve verilerini kurtarabileceği EaseUS Data Recovery Wizard, veri kurtarma yazılımları arasında en iyi yazılımlardan birisi olarak gösterilmektedir.

Dünya genelinde 75 milyondan fazla kullanıcısı bulunan EaseUSData Recovery Wizard bilgisayarınızda ve depolama cihazlarında meydana gelen sorunlar nedeniyle zarar gören verilerinizi kolayca geri getirir.

Kaybolan dosyaları kurtarmak için bu program yeterli olacaktır. Sonuç ekranı bu şekildedir.

EaseUS Data Recovery Wizard programı nasıl kullanılır?

EaseUS DataRecovery Wizard uygulaması günlük hayatta sıklıkla kullandığımız .doc, .pdf,.html, .jpeg, .png, .avi, .mov, .mp3, .mp4, .mkv, .zip, .rar, .iso, .exe gibi dosya uzantıları başta olmak üzere yüzlerce dosya türündeki verilerinizi hızlıve güvenli bir şekilde kurtarabilirsiniz. Yani “benim aradığım dosyayı kurtarır mı?” diye düşünmenize gerek yok.

Kolay bir arayüze sahip olan ve bu sayede kolay bir kullanıcı deneyimi sunan EaseUS Data RecoveryWizard uygulamasıyla sadece birkaç adımda verilerinizi kurtarabilirsiniz.

EaseUS Data Recovery Wizard Kullanımı

EaseUS DataRecovery Wizard uygulaması ile verilerinizi kurtarmak için ilk olarak kurtarmak istediğiniz verilerin bulunduğu sürücüyü ya da depolama aygıtını seçmeniz gerekiyor. (Bu genellikle C sürücünüz veya yedeklerinizi sakladığınız D sürücüsü olabilir. Örneğin format attınız ve “aman naptım ben! Saklamam gereken dosyalar vardı!” deyip, format nedeniyle silinen bir dosyayı kurtarmak da isteyebilirsiniz. Bulur) Depolama birimini seçtikten sonra EaseUS Data Recovery Wizard uygulaması veri kurtarma işlemine başlıyor ve silinen ya da kaybolan verilerinizi sınıflandırıyor.

İşlemin tamamlanmasının ardından EaseUS Data Recovery Wizard uygulaması kurtardığı verileri listeliyor. EaseUS Data Recovery Wizard ile kurtarılan verileri seçip geri yükleyebiliyorsunuz. EaseUS Data Recovery Wizard uygulaması temelde ikimod ile veri kurtarma işlemi yapıyor.

EaseUS DataRecovery Wizard Hızlı Tarama; modu ile temel algoritmasını kullanarak silinen dosya ve klasörleri hızlı bir şekilde tarayıp geri getiriyor. Bu sabırsız olan kullanıcılar için birebir. 

EaseUS DataRecovery Wizard Derin Tarama; modu ile depolama aygıtınızın derin noktalarını da tarayarak daha derine kaydedilmiş olan verilerin kurtarılmasını sağlayabiliyor. Bu özellik daha fazla beklenti içinde olanlar, daha ayrıntılı arama yapmak isteyenler için birebir. Uzun sürebilir.

Silinen Dosyaları Geri Getirmek

EaseUS DataRecovery Wizard uygulamasını indirmek için bu linke tıklayabilir ve uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. EaseUS Data Recovery Wizard uygulamasının ücretsiz sürümüyle 500MB boyutundaki verilerinizi kurtarabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan adımları izleyerek ek 1.5 GB daha veri kurtarma hakkı alabilir, böylelikle toplamda 2 GB boyutunda veri kurtarma yapabilirsiniz. Yani uygulama yapımcıları, uygulamayı ücretsiz olarak indirenlerin silinen dosyaları kurtarmak için çabalayan kullanıcılara ufak bir sürprizi de var diyebiliriz.

Eğer ki daha yüksek boyutta veri kurtarmak isterseniz EaseUS Data Recovery Wizard uygulamasının EaseUS Data Recovery Wizard Pro sürümünü ya da EaseUS DataRecovery Wizard Pro + WinPE versiyonlarını da satın alabilirsiniz. EaseUS DataRecovery Wizard Pro ya da EaseUS Data Recovery Wizard WinPE sürümleriyle herhangi bir dosya boyutu sınırlaması olmadan verilerinizi kurtarabilirsiniz.

EaseUS DataRecovery Wizard WinPE sürümüyle birlikte EaseUS Data Recovery Wizard Pro sürümünün özelliklerine ek olarak işletim sisteminiz çöktüğünde ya da herhangi bir sorundan dolayı başlatılamadığı durumlarda önyükleme yaparak dosyalarınızı kurtarabiliyorsunuz. Milyonlarca kişinin tercih ettiği veri kurtarma uygulaması EaseUS Data Recovery Wizard uygulamasının EaseUS Data RecoveryWizard Pro sürümünü 69.95 dolarkarşılığında satın alınabiliyor. EaseUS Data Recovery Wizard Pro + WinPE sürümüise 99.90 dolar karşılığında satınalınabiliyor. Resmi internet sitesinden güvenli bir şekilde satın alma işlemini yapabilirsiniz.

NOT: Bu yazı tarafımdan yazılmamış olup, bana mail ile gönderilmiştir.

Yorum Yap