İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Yazılarım
  3. Teşekkür ediyorum!

Teşekkür ediyorum!


Evet, bir yarışmanın sonuna geldik ve her şeye rağmen, teşekkür borcum olduğunu düşündüğüm kişiler var. Onlara bir teşekkürü fazla görmem mantık dışı olur. Fakat hayat tek taraflı işlemiyor; bir a tarafı olduğu gibi b tarafı da var, c tarafı da var… A tarafı ” teşekkür etmeyi ” temsil etsin diyerekten sayıyorum:

( Kendimi kitap önsözü yazar gibi hissettim, ona da kısmet! ) Öncelik tabii ki blog ödülleri ekibine… Organizasyonu ” hangi amaçla yaptıkları bizi ilgilendirmeden ” gerçekleştiren blog ödülleri ekibine ( 3 kişi olduklarını söylemişlerdi; helal. ) teşekkür ediyorum. Onlar olmasaydı blog ödülleri diye bir yarışma olmazdı, belki de altın örümcek gibi bir çok sorunu içinde barındıran organizasyonlarda yer alacaktık; buna da şükür… Burcu hanıma, eray beye her şeye rağmen teşekkürler… Güzel fikir ve devam ediyor.

Blog ödüllerinde bizi var eden, ödül almamı sağlayan destekçilerime; onların ” uzunca, can sıkan ” oy verme işlemlerini gerçekleştirip bana oy verdikleri için teşekkür ediyorum. Desteklerinin devamı gelecektir. 🙂

Sponsorlar… yarışmaya gitmeden önce sponsorlar hakkında en ufak bir beklentim yoktu; sadece panolarda vs. isimleri görüncek o kadar diye düşünüyordum. Ama şaşırttılar beni; özellikle schwarzkopf ve ülker ( ve alpella ) ile diğer sponsor firmalara çok çok teşekkür ediyorum.

Ev arkadaşım Mehmet’e teşekkür ediyorum; onun yaptığı çalışma olmasaydı oylarım bu kadar olmazdı diye düşünüyorum: hem de oy konusunda bana çok iyi fikir olmuştu bu…

Sevgi hanıma teşekkür ediyorum; öğretmenlere bile benden bahsetmiş: bilmediğim , tanımadığım kişiler bana oy vermiş. Yaşa hemi!

Facebook arkadaş listem. 🙂 Onlara teşekkür etmelimiyim bilmiyorum çünkü sayfamda 2-3 günde bir paylaştığım yazılara bile hiç cevap vermeyen bir topluluk düşünün… Hepsi benim arkadaş listemde. : ) Ama olsun, kim bilir: belki oy vermişlerdir! Her ne olursa olsun onlara da teşekkür ediyorum.

Taha arkadaşıma teşekkür ediyorum. 9 senelik arkadaşım ve doğum günü için ona çok güzel süprizler hazırlamıştık; fakat ödül töreni ile aynı gün olunca; mecburen ben buraya geldim o da süprizlerden haberi olmamasına rağmen ( ki öyle olmalıydı ) beni destekledi; oy verdi, arkadaşlarına bahsetti. Doğum günün kutlu olsun kanka!

Selim, emin, emrah. sizlere de teşekkürler; destekleriniz için.

Ve tabii ki gezegen! crypthon gezegeni halkına da buradan teşekkür ediyorum; onlar milliyetçiliklerini konuşturup bana destek oldular. Sizi gidi sizi…

Babama teşekkür ediyorum, bana oy vermediği için!

Aklıma gelmeyen, diğer bana oy verip destekleyenlere de teşekkür ediyorum!

kelimelerbenim.com ve duslerdenizi.blogspot.com adlı iki güzide rakibime de teşekkür ediyorum; onların sayesinde çok şey öğrendim ve uygulayacağım…

Herkese teşekkürler…

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. icon_avatar

    Duygulandım he 🙁 resimlerin gelince resimlerini de koymanı dört gözle bekliyoruz abim. Her zaman yanındayız..

  2. icon_avatar

    Resimler elime ulaşınca ekleyeceğim, teşekkürler emrah. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.