1. Ana Sayfa
  2. Toplama Kampı

İsviçrelilere Türk Hackerlerden Süpriz!


0

Biliyorsunuz isviçre dünyanın en zengin ülkelerinden biri, halkının refah düzeyi de fazla; avrupa birliğinin bir çok önemli binası da bu ülkede. Ama bütün bunlar onların demokrasi ve insan hakları konusundaki tutumunu başarılı kılmıyor. Özellikle son dönemde artan islamafobi konusunda en derin izlerin olduğu ülke belki de isviçre ( sonrasında hollanda ). Bu ülkede aşırı sağcı ( ben onlara aşırı ırkçı, insan düşmanı diyorum ) bir partinin topladığı ne olduğu belirsiz imzalar sonucunda açtıkları referandumda büyük bir reklam kampanyası düzenleyerek ( ki referanduma karşı çıkanlar ise sadece karşı çıktıkları için rekabetde etmediler kimseyle ) kazandılar, umdukları gibi bir sonuç oldu yani..

İyi ki hackerlerimiz var =) Ambargo koyalım, protesto edelim hikayelerini geçelim lütfen kaç kişi buna uyuyor ki?. Bugün filistinde olanlara karşı çıkmamıza rağmen hayatımıza bir çok yahudi markası giriyor zaten… İşte böyle zamanlarda hiç olmassa hackerlerimiz bize destek olabiliyor kendilerine göre… İsviçrede alınan karar sonrası yaptıkları gerçekten takdire şayan =)

İsviçrenin aldığı karar sonrası bu ülkedeki özellikle kampanyaya destek veren grupların siteleri başta olmak üzere bir çok siteye saldırı düzenleyen 1923turk adlı grup , bu sitelerin bir çoğunu çökerttiği gibi bir çoğunun index sayfalarını da yukarıdaki gibi resimlerle güzelleştirdiler =) Lafda güzeldi doğrusu =)

Bu arkadaşları kutluyoruz ve web sitelerini de yazayım: 1923turk.biz [ forumlarında sorun vardı ben baktığımda umarım bir an önce düzeltirler :ı ]

Görüşün Önemli!
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Ekle