Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, int given in /var/www/vhosts/hknkr.com/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 2096

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/vhosts/hknkr.com/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 2096
  1. Ana Sayfa
  2. Google Aramalarım
  3. Gitmek zorunda mısın hangi Film

Gitmek zorunda mısın hangi Film

2

gitmek zorunda mısınSosyal medyanın gücü artık yadsınamaz bir gerçek; saçma sapan o kadar şey popüler olup, dillerden düşmez hale geliyor ki! Bunlardan belki de son zamanlarda en çok bilineni, gitmek zorunda mısın capsleri. Ben bile facebook hesabımda gitmek zorunda mısın? şeklinde 1-2 tane caps yapıp, yayınladım. Baya da komik oluyor gerçekten! Bu kadar sık bir şekilde gitmek zorunda mısın capsleri görünce insan ister istemez bu repliğin nereden geldiğini hangi film de yer aldığını bilmek istiyor. Yoksa filmin adı da gitmek zorunda mısın? diye düşünmedim değil! Fakat ufak bir araştırma sonrasında gitmek zorunda mısın repliğinin hangi filmde yer aldığı öğrenmiş bulunmaktayım. Gitmek zorunda mısın hangi film de diye soranlardansan işte cevabı: No Strings Attached ! Ülkemizde ‘ Bağlanmak yok ‘ adı ile yayınlanmış bir romantik film, bağlanmak yok.Filmde gitmek zorunda mısın ile ilgili sahnenin videosunu tam olarak bulamadım, aslına bakarsanız filmi de izlemiş değilim! Romantik filmlerle pek aram yok. Fakat ben de gitmek zorunda mısın caps furyası sonrası merak edenlerdenim! Gitmek zorunda mısın capsleri bir kaç örnek vermek istiyorum:

2012 yapımı ‘Bağlanmak yok‘  filmi, Natalie Portman ve Ashton Kutcher’in baş rollerini paylaştığı klasik bir amerikan romantik filmi diyebiliriz. Soyunmadan, erotik filmlere çıkmadan ünlü olunmayacağının da bir göstergesi adeta! Filmde bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. Ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez. Filmde gitmek zorunda mısın sahnesi abartılacak kadar akılda kalıcı değil. Gitmek zorunda mısın capsleri olaya farklı bir boyut katıp, filmden tamamen koparmış olayı ve kendi çizgisinde akılda kalıcı ve komik paylaşımların ortaya çıkmasına neden olmuş. Yoksa Bağlanmak yok filmi, başı-sonu belli olan bir film işte! O ‘ gitmek zorunda mısın sahnesi ‘ için beklemeye, izlemeye değer mi? Erotik filmleri seviyorsanız neden olmasın?

Filmin tam özetine gelince; Yıllar önce henüz ergenken çıkma teklifini reddettiği Adam Franklin’le şans eseri karşılaşan Emma Kurtzman için bu olay unutamayacağı yeni bir aşkın fitilini ateşler. İlişkilere karşı soğuk bir tavrı bulunan Emma ve aşka tövbe eden Adam’ın yıllar sonra meydana gelen bu tesadüfî karşılaşması, ergen dönemlerinde yaşanan deneyimin tam tersidir. İkili, böylece ilginç bir birlikteliğe, çıkar üzerine kurulu karmaşık bir ilişkiye başlarlar. Hiç bir bağın olmadığı, dertsiz tasasız, sadece cinselliğe dayalı bu yalansız ve dolansız ilişkide ne kıskançlığa ne de duygusallığa yer vardır. Koşulsuz ve beklentisiz bir ilişkiden ibarettir yaşananlar. Fakat bu durum, Adam’ın duygularıyla ön plana çıkmasıyla farklı bir yola girer. Sözünü bile etmedikleri “aşk” yavaş yavaş ilişkilerine karışmaya ve ikiliyi hep kaçtıkları o sona doğru sürüklemeye başlar….

Bütün bu sebeplerden dolayı “Bağlanmak Yok,” izleyenlerin merakını körükleyecek bir çatışma ya da romantik bir ilişki vaat etmeyen, vasat bir çalışma olmakla beraber Natalie Portman’ın romantik komedi türünün hamuruna uymayan bir oyuncu olduğunu da kanıtlıyor bana kalırsa. Vakit öldürmek için izlenebilir. Ancak amacınız türün hakkını veren bir romantik komedi izlemekse “Bağlanmak Yok” size göre değil. (beyazperde.com)

Gitmek zorunda mısın video

Filmin fragmanı aslında çok iyi bir özet, bağlanmak yok için… Başka bir esprisi de yok gibi!

Yorum Ekle