İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Google Aramalarım
  3. Rapidshare.com dan 1 Kişiye 50bin Euro

Rapidshare.com dan 1 Kişiye 50bin Euro


Rapidshare.com un dosya paylaşım konusundaki tekelliğini çoğu internet kullanıcı biliyor; özellikle premium üyeler için çok iyi bir dosya paylaşım sitesi… Şuanda en çok paylaşım yapılan paylaşım sitesi olan rapidshare.com un sunucularının bulunduğu alanı görmek isterdim!.

Rapidshare.com sayfasında son zamanlarda para saçan insan reklam bannerini görmüşsünüzdür; benim gibi ingilizce bilmeyenlerdenseniz; google de arama yapmışsınızdır demektir. Bazen bana da lazım olan rapidshare premium üyeliğini geçen gün biri hediye ettikten sonra google de bu konuyu bugün aramak istedim ve kontrol ettikten sonra öğrendim ki bu bir piyango!.

Evet, rapidshare.com premium ve collector üyesi olanlara 1 haziranda yapılacak çekilişle ödül verecek; tabii sadece 1 kişiye… ödül miktarı ise 50bin euro!. evet, gerçekten yüksek bir rakam… Bunu neden yaptı bilmiyorum ama bu çekilişe katılmak için rapidpointslerinizi kullanıyorsunuz her 100 rapid puan 1 bilet demek… Böylelikle daha çok rapid puanı olan daha çok bilet alabilecek. parası olan düdüğü çalar hesabı 🙂 bakalım sonuç ne olacak, bende bugün 10 tane aldım bilet bundan sonra günübirlik 1 er tane daha alıp 10 günde kalan rapid puanlarımı da bitireceğim.

iyi şanslar!

Yorum Yap