İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Yazılarım
  3. Yaşama Azmi: Ufuk Aktunalı

Yaşama Azmi: Ufuk Aktunalı


tatilde olduğumdan dolayı, haberleri internetten değil de tv den veya genellikle gazetelerden takip edebiliyorum. Gazete okumayı da çok sevdiğimden dolayı bu ” olaylardan habersiz ” kalma durumu beni pek etkilemiyor.

Zaman gazetesinin bu haftaki sayısında ilginç ve bir o kadar da beni mutlu eden bir haber ile karşılaştım. Sonra web sitesini incelediğimde, benimde kendi sitemde kullandığım ve bir çok aşamasında bir çok kişiye yardımcı olduğumu düşündüğüm Joomla web sitesi ile karşılaştım.

Kendisinin adı, Ufuk AKTUNALI. Gazeteden okuduğumuz kadarıyla, 45 günlük ömür biçilen bu öğretmenimiz ani bir baş ağrısı sonrasında yaşadığı bu felçi yaşama azmiyle yenmiş, hayata tutunmuş. Yazılarını da biraz okudum; bilgisine hayran kaldım.

onun web sitesini incelemek isterseniz: ufukaktunali.com , zaman gazetesinin haberi için ise : zaman.com.tr/haber.do?haberno=871014

O güzel yazıları için ona buradan teşekkür ediyorum. Kendi sitesinde ” ben kimim ” bölümünde yazdığı son cümle ile bende yazımı sonlandırayım: Allah bizi Alvarlı Efe Hazretlerinin makamına ulaştırsın. Çünkü “kahrı da hoş, lütfu da hoş” diyebilmek, Çok yüksek bir makam. Sağlığımız için çok şükreden bir kul olalım.

Yorum Yap