İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Sen eşini aldat, kaspersky temizlesin!

Sen eşini aldat, kaspersky temizlesin!

Kaspersky’nin sitesinde online tarama duruyor mu diye kontrol amaçlı girdiğimde yeni ürününün tanıtımı ilgimi çekti ve paylaşmak istedim.

Kaspersky’nin yeni ürünü olan ” Privacy Cleaner ” adlı program kaspersky internet security 2010 programı ile entegre gelen bir eklenti diyelim.

Tanıtım yazısında şunu seçmiş kaspersky yönetimi : “Eyvah sevgilim postamı okudu” başlığıyla tanıttığı yazılım sayesinde, dolaştığınız internet siteleri hakkındaki bilgiler anında siliniyor, e-postalar şifrelenip “sevgilinizin okumasına” engel olunuyor. Ha sen aldat kızı/çocuğu sonra Kaspersky kurtarsın…

Kaspersky bir çok kişinin en çok önerdiği fakat düşük performanslı bilgisayarda pek randımanlı çalışmayan bir program… Bu yeni özelliği ile baya ses getirir mi bilmiyoruz ama güzel bir tanıtım fikri = )

Yazar Hakkında

1986 Rize/Çayeli doğumlu. Öğrencilik hayatında bir çok kulüp organizasyonlarında, etkinliklerde ve sempozyumlarda yer aldı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanmasının yanında; bu blogu ile 2010 yılında Türkiye çapında yüzlerce katılımcının yer aldığı yarışmada 1. oldu. Kitap okumayı, araştırmayı ve yazmayı çok seviyor...

Yorum Yap