1. Ana Sayfa
  2. Site Tanıtımları
  3. Android uygulamam yayınlandı – İNDİR DESTEK OL!
Trendlerdeki Yazı
reaksiyion-sevdim

Android uygulamam yayınlandı – İNDİR DESTEK OL!

Android uygulamam yayınlandı – İNDİR DESTEK OL!
3

10 yılı aşkın süredir yazı hayatına devam ettirdiğim kişisel blog sitem www.hknkr.com için artık android uygulamam da hazır. R10 forumunda bir arkadaşa yaptırttığım uygulama Google Play üzerinde yayınlandı. Uygulamayı indirmek için Hakan Kara – Blog Android Uygulaması yazısına tıklamanız yeterli.

Hakan KARA – Blog Android Uygulama

Uygulama Google Play sayfasında “Bir blog yazarı olmak için veya blog yazarlarını takip edenler için örnek olabilecek bir site. Sosyal medya, teknoloji, sinema, wordpress, joomla ve gündem başta olmak üzere birçok kategoride onlarca yazının yanı sıra hikaye ve denemelerin de bulunduğu blog sitesinde, akademik makalelere de yer veriliyor. Teknolojinin içinde kaybolan insanların belki herhangi bir sorununa derman olacak çözümler, okunası yazılar, yeni fikirler, ilginç hikayeler sizleri bekliyor. Bu blogu takip ettikten sonra, sizlerde blog yazmanın ne kadar kıymetli ve bir o kadar da eğlenceli olduğunu fark edeceksiniz. Ne demiştik? “Sanal alemde ufak bir hazine…“” açıklamasıyla eklenmiş durumda ve aktif. Android işletim sistemine sahip olan herhangi bir cihazınızda uygulamayı kullanabilirsiniz.

Hakan KARA - Blog adlı Android Uygulamasından görüntüler.
Hakan KARA – Blog adlı Android Uygulamasından görüntüler.

Uygulamayı neden kullanmalısınız?

İlk olarak blog okumayı seven arkadaşlara mutlaka indirip takip etmeniz gerektiğini söylemem gerek; bunun yanında uygulamayı özellikle blogumdaki içerikleri takip etmek ve anlık bildirim almak için indirebilirsiniz. Bir de tabii ki hobi olarak bu işi yürüten bendenize, destek olmak adına, ufak boyutu ama size iyi katkılar sunacak olan uygulamayı kurmanız beni mutlu edecektir.

Şimdiden teşekkürler!

Yazar Hakkında

1986 Rize/Çayeli doğumlu. Öğrencilik hayatında bir çok kulüp organizasyonlarında, etkinliklerde ve sempozyumlarda yer aldı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanmasının yanında; bu blogu ile 2010 yılında Türkiye çapında yüzlerce katılımcının yer aldığı yarışmada 1. oldu. Kitap okumayı, araştırmayı ve yazmayı çok seviyor...

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (4)

  1. android uygulamanız geçerli olmus oldukca beyendım sımdı herkes androidlere destek vermekte bu daha güzel birşey

  2. Artık sizi aktif olarak mobil uygulamanızdanda takip edeceğim gerçekten güzel bir uygulama olmuş.

  3. Hakan hocam sizi takip ediyorum oldukça faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz. Bu azimle devam etmenizi yeğlerim emeğinize sağlık kolay gelsin efendim.