İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Site Tanıtımları
Trendlerdeki Yazı

Android uygulamam yayınlandı – İNDİR DESTEK OL!

Android uygulamam yayınlandı – İNDİR DESTEK OL!
Android Uygulama
3
4

10 yılı aşkın süredir yazı hayatına devam ettirdiğim kişisel blog sitem www.hknkr.com için artık android uygulamam da hazır. R10 forumunda bir arkadaşa yaptırttığım uygulama Google Play üzerinde yayınlandı. Uygulamayı indirmek için Hakan Kara – Blog Android Uygulaması yazısına tıklamanız yeterli.

Hakan KARA – Blog Android Uygulama

Uygulama Google Play sayfasında “Bir blog yazarı olmak için veya blog yazarlarını takip edenler için örnek olabilecek bir site. Sosyal medya, teknoloji, sinema, wordpress, joomla ve gündem başta olmak üzere birçok kategoride onlarca yazının yanı sıra hikaye ve denemelerin de bulunduğu blog sitesinde, akademik makalelere de yer veriliyor. Teknolojinin içinde kaybolan insanların belki herhangi bir sorununa derman olacak çözümler, okunası yazılar, yeni fikirler, ilginç hikayeler sizleri bekliyor. Bu blogu takip ettikten sonra, sizlerde blog yazmanın ne kadar kıymetli ve bir o kadar da eğlenceli olduğunu fark edeceksiniz. Ne demiştik? “Sanal alemde ufak bir hazine…“” açıklamasıyla eklenmiş durumda ve aktif. Android işletim sistemine sahip olan herhangi bir cihazınızda uygulamayı kullanabilirsiniz.

Hakan KARA - Blog adlı Android Uygulamasından görüntüler.
Hakan KARA – Blog adlı Android Uygulamasından görüntüler.

Uygulamayı neden kullanmalısınız?

İlk olarak blog okumayı seven arkadaşlara mutlaka indirip takip etmeniz gerektiğini söylemem gerek; bunun yanında uygulamayı özellikle blogumdaki içerikleri takip etmek ve anlık bildirim almak için indirebilirsiniz. Bir de tabii ki hobi olarak bu işi yürüten bendenize, destek olmak adına, ufak boyutu ama size iyi katkılar sunacak olan uygulamayı kurmanız beni mutlu edecektir.

Şimdiden teşekkürler!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Ekle

Yorumlar (4)

  1. android uygulamanız geçerli olmus oldukca beyendım sımdı herkes androidlere destek vermekte bu daha güzel birşey

  2. 4 sene önce

    Artık sizi aktif olarak mobil uygulamanızdanda takip edeceğim gerçekten güzel bir uygulama olmuş.

  3. 4 sene önce

    Hakan hocam sizi takip ediyorum oldukça faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz. Bu azimle devam etmenizi yeğlerim emeğinize sağlık kolay gelsin efendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.