28 Ocak Çarşamba , 2015 12:57:55
Bu yazıları da oku!
Anasayfa / Genel Kategoriler / Joomla / Joomla ile emlak sitesi yapmak

Joomla ile emlak sitesi yapmak

joomla emlak Emlak alım satım sitesi yapmak isteyenler için joomla biçilmiş kaftan; tabii ki burada yazacağım bileşen sayesinde… Bu bileşen ile sizde bir emlak sitesi yapabilirsiniz; bu sitede kiralama – alım – satım işlemlerini gerçekleştirebilir , resimlerle zenginleştirebilirsiniz. Ayrıca Bu bileşenin kendine ait modül ve eklentilerinin olması ve sürekli geliştirilmesi de güzel bir artı olarak göze çarpıyor.

Bileşen kurulumu konusunda blogumda ve internette bir çok bilgi bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bileşen hakkında gelişmeleri takip etmeniz için resmi joomla.org sayfası  için TIKLAYINIZ.

NOT: Az önce kontrol ettiğimde, bu bileşenin bir açığının olduğu ve hala kapatılmadığını gördüm. Lütfen bu uyarı kalkana kadar bu bileşeni kullanmayınız. Ayrıca, bu bileşenin bulunduğu kategoride ki alternatif bileşenleri de demolarına bakarak kontrol edebilirsiniz.

Başarılar!

Aranan kelimeler:

  • e emlak sitesi yapma
Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan 15 Milyon Kez Teşekkürler Joomla! başlıklı 15 milyon kez indirildi, joomla ve joomla indirilme sayısı konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
109.024 kez okundu

Hakkında Hakan KARA

1986 Rize/Çayeli doğumlu. Öğrencilik hayatında bir çok kulüp organizasyonlarında, etkinliklerde ve sempozyumlarda yer aldı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanmasının yanında; bu blogu ile 2010 yılında Türkiye çapında yüzlerce katılımcının yer aldığı yarışmada 1. oldu. Kitap okumayı, araştırmayı ve yazmayı çok seviyor...

4 yorum

  1. Nerede bileşen ismi???

  2. Bileşen ismi, TIKLAYINIZ yazısına tıkladığınızda karşınıza çıkcaktır. : )

  3. mrb ben joomla ile bir emlak sitesi yapmam gerekio ama joomlanın ücretsiz templateleri arasında bununla alakalı hiçte birşey bulamadım joomla konusunda çok az bir bilgiye sahibim ama bu benim bitirme projem olduğu için hazırlamak zorundayım bu konuda yardımcı olabilirmisisniz????

  4. merhaba nazlı,

    tema seçiminde özgür davranabilirsin. Sonra emlak bileşenini kurup, gerekli modülleri modül pozisyonlarına yerleştirebilirsin. =)

    Biraz joomla bilgisi gerekebilir.

Bir Cevap Yazın