21 Aralık Pazar , 2014 4:22:42
Bu yazıları da oku!
Anasayfa / Genel Kategoriler / Günün Resimleri / Günün Resimleri – 14
Günün Resimleri – 14

Günün Resimleri – 14

Uzun süredir resim paylaşımlarına ara vermiştim, halbuki blog sayfamdaki en çok okunan yazılarımın içerisinde bu resimler var. Tabii ki blogumu taşımam, sınavlar, stres derken günün resimleri kategorimle aramıza kara kedi girdi resmen. grey Günün Resimleri   14 Tekrar ilgilenmeye başlıyorum ve bugün daha önceki blogumdan resimleri taşırken oluşan hata nedeniyle taşınmayan yazı-makale-ve-resimlerin yer aldığı makale isimlerini koruyarak yeniden yazmaya başlıyorum.

Bugün günün resimleri 14 deyiz; daha önceki silindiği için…

Resimler ise yep yeni. grey Günün Resimleri   14 Bilgisayarınızda masaüstü arkaplanı olarak kullanabilirsiniz mesela. Dünyanın en büyük şehirlerinden bir kaç kare ile beraber, doğadan ve sakin ortamlardan güzel karelerde yer alıyor.

İşte resimler.

grey Günün Resimleri   14

grey Günün Resimleri   14

grey Günün Resimleri   14

grey Günün Resimleri   14

grey Günün Resimleri   14

grey Günün Resimleri   14

grey Günün Resimleri   14

 

Aranan kelimeler:

  • günün resimleri
Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Günün Resimleri - 59 ( Yüksek Kalite Fotoğraflar ) başlıklı bilgisayar resimleri, ekran için resimler ve fotoğraf konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Uzun süredir resim paylaşımlarına ara vermiştim, halbuki blog sayfamdaki en çok okunan yazılarımın içerisinde bu resimler var. Tabii ki blogumu taşımam, sınavlar, stres derken günün resimleri kategorimle aramıza kara kedi girdi resmen. :) Tekrar ilgilenmeye başlıyorum ve bugün daha önceki blogumdan resimleri taşırken oluşan hata nedeniyle taşınmayan yazı-makale-ve-resimlerin yer aldığı makale isimlerini koruyarak yeniden yazmaya başlıyorum. Bugün günün resimleri 14 deyiz; daha önceki silindiği için... Resimler ise yep yeni. :) Bilgisayarınızda masaüstü arkaplanı olarak kullanabilirsiniz mesela. Dünyanın en büyük şehirlerinden bir kaç kare ile beraber, doğadan ve sakin ortamlardan güzel karelerde yer alıyor. İşte resimler.  

Yazıya verilen oylar (Sende Oy ver! Teşekkürler)

5

5

Üye Oyu: 4.75 ( 1 votes)
100
10260 kez okundu

Hakkında Hakan KARA

1986 Rize/Çayeli doğumlu. Öğrencilik hayatında bir çok kulüp organizasyonlarında, etkinliklerde ve sempozyumlarda yer aldı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanmasının yanında; bu blogu ile 2010 yılında Türkiye çapında yüzlerce katılımcının yer aldığı yarışmada 1. oldu. Kitap okumayı, araştırmayı ve yazmayı çok seviyor...

Bir Cevap Yazın

Hey, Hoş geldin!

Bir daha görüşmek ve başka konularda da paslaşmak için aşağıdaki sosyal medya bağlantılarımı takip eder misin?!

×