Samsung Galaxy M20 Wallpapers Duvar Kağıdı

Galaxy M20 Wallpapers

Samsung firmasının orta segment kullanıcıları için piyasaya sürdüğü ve özellikle batarya gücü ile dikkat çeken cihazı Galaxy 20 telefonunu bende kullandım. Geniş ekranı ile dikkat çeken telefonda kullanmak isteyeceğiniz duvar kağıdı örneklerini derledim bir kaç tanesini ve paylaşmak istedim. Aşağıda gördüğünüz fotoğrafları Samsung cihazınız için Galaxy M20 Wallpapers yani Duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

Galaxy M20 Wallpapers

Aslında sanal alemde binlerce görsel mevcut fakat ben içlerinden hem araba tutkunları, hem çizgi karakter tutkunları, doğa veya bilimsel konularda dikkat eden ve bunları telefonlarında duvar kağıdı veya ekran koruyucu olarak kullananlar için faydalı olabileceklerden 22 tane özenle seçtim. Galaxy M20 Duvar Kağıdıboyutları 1080×2340 boyutundadır yani baya geniştir. Bunlar üzerinde herhangi bir küçültme, boyut azaltma yapmadım, isterseni siz yapabilirsiniz. Bu duvar kağıdı örneklerini Galaxy M20 cihazınızda isterseniz WhatsApp gibi uygulamalarda da kullanabilirsiniz.

Samsung cihazların neredeyse tamamında Tema kısmında onlarca, yüzlerce duvar kağıdı örneği zaten var, isterseniz oradan da indirebilirsiniz. Bu size kalmış bir şey.

Umarım faydalı olmuştur, cihazınıza kaydettikten sonra ayarlar kısmından gerekli düzenlemeleri yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık