Facebook Hesabınız kapatıldıysa ne yapacaksınız?

Facebook

Facebook hesabım kapatıldı ” şeklinde googlede arama yaptığımda 40 bin sonuç veriyordu yaklaşık olarak; ve her sayfada benzer şeyler yazıyordu. Facebook hesabınız kapatıldıysa hemen paniğe kapılmayın.

benim hesabım kapatılalı 6 aydan fazla oldu; kapatılmadan önce ise ” spam mesajlar ” konusunda facebook home sayfamda bir uyarı da gelmişti fakat bu uyarıdan çok sonra hesabım kapatıldı… Aslına bakarsanız spam mesaj vs. hiç sevmem, yapmadım; sadece facebookun bana vermiş olduğu hakları kullandım: hem de fazlasıyla =) Ama nasıl hapishaneye giren kişi ” ben suçsuzum ” der ya filmlerde, benim durumum da ona benziyor herhalde =)

Facebook hesabım kapatıldı !

Neyse, fazla konuşmadan sonuca geleyim… Hesabımı nasıl açtırdım?

Google de bir çok yazı – mail örneği var: ben size söyleyeyim bir işe yaramıyor onlar. Yaptığım çok basit: her gün düzenli olarak disabled@facebook.com mail adresine türkçe bir metin veya google de her sitede – forumda yazan ingilizce metni yolladım. Onun dışında ise facebook yardım sayfasında bulunan şu sayfadaki formu haftada bir doldurup gönderdim. Eninde sonunda bana cevap verdiler, cevaplarına cevap verdiğinizde sabırlı olmanız gerekir çünkü verdiğim cevaba 1 haftadan önce cevap alamadım ( ne kadar çok cevap kelimesi kullandım )

Yani, facebook bu konuda biraz ketüm diyebilirim…

Ama yeni bir hesap açmak istemeyenlerdenseniz ve hesabınızın kapanmasını pek önemsemiyorsanız ( yine de hesabım yan tarafta dursun diyorsanız ) bu şekilde yaparsanız ben garanti ediyorum: eninde sonunda açılıyor =)

kolay gelsin şimdiden =)

NOT: Yazı yayın tarihi çok eski olduğundan burada yazan bilgiler işinize yaramayabilir.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık