Devil May Cry DMC Tam Çözümü – Videolu

Devil May Cry oyunu uzak doğudan bilgisayarlarımızı işgal ettiği zamanlar çoktan geçti: seri başarılı bir şekilde devam etti ve kendine binlerce hayran kitlesi oluşturdu. Sonra ben bir gün sıkıntıdan dolaşırken sanal alemde: bu oyunla karşılaştım. Devil May Cry DMC

Devil May Cry oyununu sevenler 2013 yapımı bu oyunu çok seveceklerdir eminim. Biraz araştırdıktan sonra oyunun tamamen değiştiğini ve farklı bir firma tarafından piyasaya sürüldüğünü gördüm. Ninja Theory’nin tamamen değiştirdiği kahramanımız Dante ise saçları kısa ve renkli olarak çıkıyor karşımıza. Onun dışında biraz daha farklı bir kurgu var. Oyunun windows sürümünün yanında xbox ve PS3 sürümü de mevcut. Oyun bir çok oyun sitesinde neredeyse minimum 8 puan alarak büyük bir başarı elde etmiş ve gelen eleştirilere bakılırsa da gayet memnun kalınmış bir oyun. Oyunu ilk bitirdiğinizde her şey sonlanmıyor: yeni görevler ve kombolar ile silahlar ve elbiseler açılıyor. Böylelikle oyunu tekrar başa alıyorsunuz belki de ama yeni görünüm ile daha güçlü düşmanlara karşı daha etkinli ataklar yapabiliyorsunuz.

Oyunun büyük canavarları çok da zorlamıyor sizleri aslında. Bazı şeyleri çözmeniz lazım. Örneğin Dante‘yi şeytani bir hale sokan gücü kullanarak oyunun finalini galip bitirebiliyorsunuz, yoksa oyun bitmiyor.

Beyaz, dağınık bir saç modeli. Kırmızı lağımcı ceketi, şeytani bir kılıç, ve göz kamaştıran 2 ayrı silah. Umursamaz tavırlar, rahat bir surat ifadesi ve korkusuz bakışlar. Öte yandan mavi desenli şık bir palto, özenle yapılmış beyaz saç modeli. Muazzam güzellikte bir kılıç. Sinirli bakışlar, ciddi bir tavır ve acımasız bir yürek. Dante ile ikiz kardeşi Vergil’den bahsediyorum. İkisi güçlerini birleştirecek ve şeytanın ta kendisine karşı koyacaklardır. Fakat her şey istedikleri gibi gitmez, insan bir karakter olan Kat ‘ de onlara yardım edecektir. Serinin en hızlı ve atak dövüş sahnelerinin yer aldığı oyunda dante ile gerçekten seveceğiniz bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu arada oyun geçişlerinde izleyeceğiniz videolar gerçekten güzel ve bir film gibi… Mutlaka oyunun Türkçe alt yazısını da indirip oyunu öyle oynayın: hikayeyi daha iyi anlamak için hem de iyi bir fırsat. Google aracılığıyla bu yamayı da bulabilirsiniz.

Neyse ben sizi daha bekletmeyeyim.
Sorunuz varsa sorabilirsiniz onun dışında oyunun tam çözüm videosu aşağıdaki gibidir.
Bu arada oyunun ek paketleri, oyunu Vergil üzerinden oynama, zorluk dereceleri ile yeni görevler gibi bir çok eklentisi satışa çıkarıldı.
Yani oyun her gün kendini yenilemeye devam ediyor. :)
Oyunda aldığınız puanları internet üzerinden paylaşmak da mümkün.

iyi oyunlar. :)

{youtube}b3TNFzgnDII{/youtube}

Yazı dolaşımı

Exit mobile version