off

WonderFox HD Video Converter Factory Pro İnceleme

WonderFox HD Video Converter Factory Pro inceleme

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte, düşük kaliteli telefonlarla bile yüksek kaliteli videolar ve fotoğraflar kaydedilebilmektedir. Bazen bu videoların ihtiyaç duyduğunuz formata dönüştürülmesi gerekir. Bunun için WonderFox HD Video Converter Factory Pro programı işinizi görebilir nitelikte. Gelin bu programı birlikte inceleyelim.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro, videoları indirebilir, düzenleyebilir ve dönüştürebilen bir multimedya yazılım programıdır. Ek olarak, arayüzle çalışmak kolaydır ve ihtiyacınız olan ayarların çoğunu kolayca bulabilirsiniz. Ben programı indirmek istediğimde boyutu 84 MB idi. Gayet makul seviyede diyebiliriz. Ancak Türkçe dil seçeneğinin olmadığını da ekleyeyim.

Yazılım özellikle hız konusunda çok iddialı olmalı ki bunu paylaştığı görsellerde de gösteriyor.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro’ya Genel Bakış

WonderFox HD Video Converter Factory Pro, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir, yeni başlayanların da kolaylıkla anlayabileceği şekilde kullanımı kolaydır. Programın ana penceresinde ayrıca, kullanmanız için öğretici bilgiler de yer alıyor. Ana pencerenin üstünde birkaç düğme var:

Add Files (Video Ekleme ve Ses Ekleme): Bu özellik programa video veya ses dosyası eklemenizi sağlar.

Download Video: Bu seçenek, YouTube veya Facebook gibi sitelerden video indirmenize izin vermek için tasarlanmıştır. Oldukça kullanıştı.

Upload: Bu özellik bir dosyayı istediğiniz bir sunucuya yüklemenizi sağlar.

Clear: Pencereyi temizleyebilir ve ilkine dönebilirsiniz.

Çıkış bölümü arayüzün sağında bulunur. Biçimi değiştirmek istiyorsanız, üzerine tıklayabilirsiniz ve böylelikle karşınıza çeşitli biçimler görünecektir. Örneğin, yüksek kaliteli bir videoya ihtiyacınız varsa, “4K / HD” bölümünden bir format seçebilirsiniz.

Ringtone Studio düğmesi Clear düğmesinin üzerindedir. Bu özellik Android veya iOS aygıtları için zil sesi yapmanıza olanak sağlar.

Ana Fonksiyonlar

1. Farklı cihazlar için Videoları / Sesleri 300’den fazla formata dönüştürün. Önemli video formatları (HD AVI, HD MP4, HD MPG, HD WMV, HD MKV, HD MOV, HD TS, 4K MKV, 4K MP4, HEVC, AVI, MP4 ve daha fazlası dahil), ses formatları (MP3, WAV, FLAC, ALAC, DTS, M4A, AC3, AAC, WMA, OGG ve diğerleri) ve cihazlar (IPhone, Android, Huawei, Samsung ve diğerleri dahil) desteklenir.

2. Videoyu indirin. Video dönüştürmenin yanı sıra, WonderFox HD Video Converter Factory Pro, farklı sitelerden video indirmeyi de kolaylaştırır. Sadece indirmek istediğiniz video bağlantısını kopyalayıp yapıştırın; daha sonra “Analyze” ve “Download” düğmesine tıklayarak videoyu kolayca indirin.

3. Videoyu düzenleyin. WonderFox HD Video Converter Factory Pro aynı zamanda dahili bir video düzenleyici olması nedeniyle istediğiniz bir videoyu basit bir seviyede düzenleme olanağına sahiptir. Videoları kırpabilir, birleştirebilir, klip yapabilir, istenmeyen kısımları kaldırabilir ve Parlaklık, Mozaik, Bulanıklaştırma, Eski Film ve diğer efektler gibi özel efektler ekleyebilirsiniz.

Bu işlevlerin yanı sıra, WonderFox HD Video Converter Factory Pro, IOS ve Android cihazlarınız için zil sesleri yapmak için kullanılabilir. Ayrıca toplu dönüştürme ve video boyutunu küçültme gibi özellikleri de oldukça kullanışlıdır..

WonderFox HD Video Converter Factory Pro ile SD Videoların HD Videolara Dönüştürülmesi Hakkında Adım Adım Eğitim

Genellikle, yüksek kaliteli (HD) ‘den düşük kaliteli (SD)’ ye video dönüştürme, bazı diğer yazılımlarla kolayca yapılabilir ancak sorun şu ki, normal videoları HD videolara dönüştürmemiz mümkün mü? WonderFox HD Video Converter Factory Pro ile bunu yapmanız çok kolaydır.

1. Hedef video dosyalarını içe aktarın. Programın üstündeki “Add Files ” düğmesini tıklayın ve dönüştürmek istediğiniz SD yani görüntü kalitesi düşük olan videoyu alın.

2. Çıkış biçiminiz olarak bir HD video formatı seçin.

3. “Run” düğmesine tıklayarak SD Video’yu HD Videoya dönüştürmeye başlayın.


WonderFox HD Video Converter Factory Pro yazılımı oldukça kapsamlı bir yazılım.

Sizin için diğer faydalı ipuçları: (İngilizce içerik)

https://www.videoconverterfactory.com/tips/cuda-video-converter.html

https://www.videoconverterfactory.com/tips/nvenc-encoder-software.html

Sonuç:

WonderFox HD Video Converter Factory Pro, videoları düzenleme, dönüştürme ve indirme özelliğine sahip çok yönlü bir yazılımdır. Bu program sayesinde, videoları kalite kaybı olmadan 300’den fazla formata ve cihaza dönüştürebilirsiniz. Format değişikliği, içeriğin kalitesini değiştirmez ve hatta artırabilir. Bu yazılım sayesinde videolarınıza altyazılar ekleyebilir, sesi artırabilir veya azaltabilir, kırpabilir, videolarınızı klipleyebilir veya onlara özel efektler ekleyebilirsiniz. Audio Video senkronizasyon sorunları da bu sorunla çözülebilir. Sonuç olarak, WonderFox HD Video Converter Factory Pro çok faydalı bir araçtır.

Ben Pro sürümünü kullandığımdan ücretsiz sürüm ile pro sürüm arasındaki farkları bilmiyorum. Şuan resmi sitesinde indirimde mevcut.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık