İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Site Tanıtımları
 3. Vodafone hediye internet kampanyaları

Vodafone hediye internet kampanyaları

vodafone
3

Günümüzde cep telefonu kullanıcılarının yaşadıkları en önemli sorunun başında internet paketlerinin yetmemesi gelmektedir. Çünkü cep telefonlarının yaygınlaşması ve özelliklerinin oldukça üst seviyelere gelmesi ile insanlar her türlü işlerini cep telefonlara arayıcılığı ile yapmaktadır. Bu anlamda Vodafone bedava internet hizmetleri oldukça büyük farklar yaratmaktadır.

Vodafone bedava internet hizmetleri ile artık paket bitme derdi ya da internet paketinin bitmesi sonucu çok büyük faturalar ile karşı karşıya kalınmayacaktır. Çünkü Vodafone tarafından sağlana bedava internet hizmetleri ile her hafta farklı oranlarda ücretsiz internet hakkına sahip olabileceksiniz.

Vodafone İnternet
Vodafone İnternet

Vodafone Bedava Internet Kampanyaları

Vodafone dünyanın en kaliteli ve en iyi iletişim sağlayan GSM şirketleri arasında yer almaktadır. Ülkemizde gerek kalitesi, gerek alt yapısı ve gerekse sunduğu hizmetler ile farkını ortaya koymaktadır Ve müşterilerini düşünene yapısı ile her zaman fark yaratmaktadır.

Vodafone bu anlamda ülkemizde her yaş grubu insan için geçerli olan çeşitli bedava internet kampanyaları ile herkesi doyasıya internete girebilmesini sağlamaktadır. Üstelik sadece birkaç yüz MB internet hediyeleri değil çok büyük oranlardaki GB paketlerini müşterilerine armağan etmektedir.

Vodafone hem standart sürekli bedava internet hediye sunan kampanyalarının yanı sıra özel günler için sürpriz hediye internet paketlerinin olduğu kampanyaları bulunmaktadır. Vodafone bedava hediye internet kampanyaları tüm GSM operatörleri içerinde en iyi fırsatların sunulduğu kampanyalardır.

Vodafone Tarafından Sunulan Internet Kampanyaları

Vodafone gerek kampanya çeşitliliği gerekse de kampanya kapsamı anlamın en geniş olanakların sunulduğu bir operatördür. Sağladığı internet kalitesi ve çekim gücü ile kazanılan internetler doyasıya tüketilmektedir. Bazı GSM firmaları gibi yetersiz çekim gücü ile verilen hediye internetlerin hiçbir anlamı kalmayacaktır. Sunulan bazı Vodafone bedava internet kampanyası içerikleri ise şu şekildedir;

Vodafone self servis bedava internet kampanyası: Bu uygulama Google plan arayıcılığı ile indirildikten sonra kendi telefon numarası ve şifresi ile giriş yapılmaktadır. Burada her hafta pazartesi günü çark çevrilerek sürpriz hediyeler arasında en çok rastlanılan hediyeler ise bedava internet seçenekleri arasından çıkmaktadır.

Vodafone E- Faturaya geçiş hediye internet kampanyası: Bu kampanya dâhilinde e- faturaya geçiş yapan müşterilerine özel 15 gün kullanım süresi olan 1 GB hediye internet vermektedir.

4.5 G uyumlu sim kart değişim kampanyası: Vodafone mağazalarına gelerek eski sim kartlarınızı ücretsiz bir şekilde yeni 4,5 G uyumlu sim kartlarla değiştirme kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanya dâhilinde internet paketinize ek olarak 5 GB ücretsiz bir şekilde 1 ay boyunca kullanabileceksiniz.

Yüklediği Kadar Bedava İnternet Kampanyası: Vodafone faturasız telefonlarda kampanya dâhilinde tek seferlik olmak üzere aldığınız internet paketi tutarında hediye internet verilmektedir.

Vodafone bedava internet nasıl yapılır ve diğer tüm operatörlerin hediye kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgiyi https://fenobu.com/vodafone-bedava-internet-nasil-yapilir/ sayfasında bulabilirsiniz.

Görüldüğü gibi bedava internet anlamında ülkemizin en geniş kampanya yelpazesine ve farklı ücretsiz internet kampanyalarına sahip GSM hattı Vodafone durumundadır. Bu yüzden Vodafone bedava internet kampanyalarını kaçırmayın, internetin tadını doya doya çıkarın.

Yorum Ekle

Yorumlar (5)

 1. teşekkür ederim ay sonuna kadar internetsiz napıcam diyodum işime yaradı ::)

 2. 3 sene önce

  sahurda internetsizde olmuyordu teşekkür ederim Hakan bey

 3. 3 sene önce

  android = sorundur hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum işletim sistemi android her türlü sorunlu en iyisi ios butceniz kurtarmasa bile gidin 2. el alın her türlü androidden daha fazla iş yapar

 4. 3 sene önce

  internetimin bittiği gün ilaç gibi geldiniz teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir