Süper Ajan K9 – Sinekritik

Süper ajan k9 filmi, aslına bakarsanız siteme koymamam gereken bir film sinekritiği.. Çünkü tek kelimeyle anlatabilirim bu filmi: rezalet!. hatta daha da ileri gidip bu film hakkında bir çok kelime söyleyebilirim: gereksiz, alakasız, kötü, iğrenç, boş, amaçsız vs. vs.

 

Filmde bu sahneler yok, birleştirilmiş olsa da.. Sadece ilgi çekmek için önemli oyuncular gösterilmiş.

 

Türk film endüstrisinde komedi denince akla gelecek bir kaç oyuncusunu bir araya toplamıştı bu film; hatta bu oyuncuların fanatiklerinin beklediği bir film de olabilirdi bu. Fakat, bu kadar da olur mu be kardeşim!. Filmde oyunculuktan eser yok.. Diyaloglar iğrenç.. sahneler çok birbirinden kopuk, alakasız sahneler var. Oyuncular çok laubali. Zaten oynamaları gereken birşey de yok orda kamera karşısında durmaları yeter!. Arkadan gelen sözleri ekrana söylemeleri kâfi! =)

Filmin özeti:Eski Sümerbank ayakkabı fabrikasında çekilen filmde olaylar şöyle gelişiyor: Amerika’da bulunan bir virüs ele geçirilir. Türkiye’de yapılacak NATO Zirvesi, bu virüsün yayılması için en ideal yerdir. Virüs NATO toplantısından bir gece önce yapılan gizli operasyonla su şişelerinin içine enjekte edilir.

Film için ayrılan zamana yazık, harcanan para ile neler yapılabilirdi kimbilir?. Efektler zaten berbat. Yani aslında çoğunluk dünyayı kurtaran adam filminden yakınır, iğrenç bir film diye.. Bu film ondan kat be kat kötü!. Neden yapmışlar, ne amaçlamışlar; bu filmin senaryosunu kim yazmış, kim nasıl onaylayıp buna para yatırmış hiç araştırmaya bile gerek görmüyorum! 

İMDB puanı 10 üzerinden 1,5, ben ise 1 puan veriyorum; o da didem erol için =)

kesinlikle izlemeyin!..

Yazı dolaşımı

Exit mobile version