SAP Türkiye Partneri Detaysoft

Detaysoft

Merkezi Almanya’da bulunan ve kurumsal iş yazılımları konusunda dünyanın en büyük yazılım şirketi durumunda bulunan SAP, dünyanın farklı ülkelerinde bulunan çözüm ortakları sayesinde 190 ülkedeki 300 binden fazla müşterisine ulaşıyor. Dünyanın en değerli 25. Markası durumunda bulunan SAP şirketinin Türkiye’de bulunan en büyük iki çözüm ortağından bir tanesi de Detaysoft Detay Danışmanlık Bilgisayar Hizmetleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş olarak görünüyor.

Detaysoft Ne İş Yapar?

Detaysoft Detay Danışmanlık Bilgisayar Hizmetleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. 1999 yılında kurulan bir bilişim firması. Bununla birlikte ülkemizin en büyük 10 danışmanlık şirketi arasında yer alan Detaysoft hakkındaki bilgilere ve verdiği hizmetler hakkında ayrıntılı bilgilere detaysoft.com adresinde bulunan web sitesinde ulaşabilirsiniz.

Şirket hakkında kısa bilgiler vermek gerekirse, ülkemizin %100 Türk sermayeli en büyük SAP çözüm ortağı konumunda bulunduğundan bahsederek başlanılabilir. SAP yazılımlarını müşterilerine sunmasının yanı sıra kendine ait olan AR-GE merkezinde Türk pazarlarını hedefleyen yeni çözümler üreten şirket, inovasyon vizyonu geniş olan ve kendisini sürekli geliştiren, zaman ilerledikçe müşterilerine daha iyi hizmet sunan bir firma olarak görünüyor.

İstanbul ve Sivas ofislerinde bulunan 350 çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Detaysoft, 20 farklı sektörden 250 iş ortağıyla beraber çalışıyor. 1000’den fazla projeyi başarıyla tamamlayan şirketin üstlendiği önemli projeler arasında İstanbul Yeni Havalimanı, ERP Projesi gibi çok önemli projeler bulunuyor.

Detaysoft’la Çalışmak İçin

Şirketle çalışmak, SAP yazılımlarından ve daha fazlasından faydalanmak isteyen şirketler, şirketin detaysoft.com adresinde bulunan web sitesini ziyaret ederek iletişim bilgilerine ulaşabilirler.

Detaysoft

Detaysoft Detay Danışmanlık Bilgisayar Hizmetleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş hakkındaki ayrıntılı bilgilerin bulunduğu web sitesi tamamlanan projeler hakkındaki bilgilerin ve şirketin sahip olduğu referansların da sergilendiği bir site durumunda bulunuyor.

Şirket ile çalışma kararı almamış şirketler ve temsilcileri bile, şirketin web sitesinde kendisi hakkında verdiği bilgileri inceledikten sonra şirketin iletişim bilgilerini kullanmak isteyebilirler. Şirketin kendisi ve hizmetleri hakkında verdiği bilgilerin bulunduğu site aynı zamanda şirket hakkında basında çıkan haberleri de barındırıyor. Detaysoft ve yaptığı işler konusunda tarafsız kişiler/basın organları tarafından yapılan haberleri inceleyen şirket yöneticilerinin Detaysoft’la çalışma karar vermekte zorlanmayacaklarını tahmin ediyoruz.

SAP Modülleri hakkında daha ayrıntılı bilgiler edinmek isteyen kişiler de sitedeki blog kısmında yer alan makaleleri okuyabilirler. SAP uygulamaları hakkındaki bilgileri internetteki farklı platformlarda da bulabilirsiniz. Her iki durumda da SAP yazılımlarından faydalanma isteğinizin artacağını ve bu isteğe ulaşmanızın en kolay yolunun şirket ile bağlantıya geçmek olduğunu hatırlayacağınızı düşünüyoruz.

Yazı dolaşımı

Exit mobile version