Samsung Galaxy S3 Kırmızı Çerçeve Sorunu Çözümü

Galaxy S3 Kirmizi Cerceve Sorunu

Samsung Galaxy S3 telefonunuzda karşınıza çıkabilecek ve sizi ‘acaba telefonda bir sorun mu oldu?’ diye telaşa sevk edecek bir şey var: aşağıdaki resimde olduğu gibi telefonunuzun ana ekranında telefon çerçevesinin kırmızı bir şekil alması ve bu kırmızı şeridin yanıp sönmesidir. Samsung Galaxy S3 Kırmızı Çerçeve Sorunu Çözümü için şu işlemleri yapabilirsiniz:

Telefonunuzun ana ekranındayken ayarlar kısmına girip, Geliştirici seçeneklerinde yer alan ” Sınırlı Mod ” un tikini kaldırın yani seçilmemiş olsun. ( NOT: Geliştirici Seçeneklerini aktifleştirmek için Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yapım Numarasına bir kaç kez basın. Geliştirici seçenekleri aktifleştirildi dediğinde geri tuşuna basın ve geliştirici seçeneklerini görmüş olacaksınız. ) Bu şekilde yaptığınızda tekrar ana menüye dönün; göreceksiniz ki artık kırmızı şerit olmayacak.

Galaxy S3 telefonlarda kırmızı çerçevenin çıkmasının sebebi bir uygulamanın ana dizinde uzun işlemler yaptığında bunu size bildirmek amacıyla ekranda uyarı olarak yanıp sönmesidir. Yukarıdaki işlemi gerçekleştirdikten sonra Samsung Galaxy S3 Kırmızı Çerçeve Sorunu Çözümü gerçekleştirilmiş olacaktır.

Yazı dolaşımı

Exit mobile version