İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İlginç

Popo çatalı kapatıcı Backtacular

Popo çatalı kapatıcı Backtacular
0

Backtacular2İnanın haberi okurken çok güldüm; resimleri zaten aşağıda görceksiniz ama yorumlarda bir o kadar komikti. Yabancı bir blog sayfasında bu haberi görünce; bunu kesin bloguma eklemem gerek dedim! Aşağıda gördüğünüz popo çatal kapatıcıların adı Backtacular. G-string var biliyorduk; onların biraz daha büyük halimi diye düşünmüştüm ilk başta ama dikkatli bakınca ı ıh! Bu daha farklı yani nasıl desem? Popo çatalı kapatıcı ya da etiket gibi bir şey… Kıç yaması da diyebilirsiniz. :) Hehe

Resimlerde sadece kadınlar baş rolde her zaman ki gibi; ilgi çekmek adına… Fakat erkeklerinde kullanabileceğini yorumlarda gördüm : ) Onların kullanmasını da önerenler var.. Hatta bence onlar kullansın zaten! Bunları genellikle düşük belli pantolon giyenler ile belini göstermek isteyen çılgın gençler kullanacaklardır; fiyatı da 16 dolarmış. Hiç bir şey değil! Kıçını göstermek istemiyorsan alacaksın kardeşim! : )

Ben belimi göstermek istiyorum ama çatalımı göstermek istemiyorum diyenler için iyi bir alternatif olan backtacuların bir çok değişik çeşidi de varmış: yakında çatallarına reklam alanlar çıkarsa şaşırmayın! :)

neyse, resimler:

Backtacu

Backtacular2

Backtacular3

 

Hahahaha komedi yahu! :) Yakında g-stringler out bu backtacular in olur =) Şuanda bu ‘girişimcilik’ düşüncesi için açılan web sitesi kapalı: geçici olarak mı kapalı bilmiyorum ama ebay gibi sitelerde bulmak mümkün! Bizim ülkemizde var mı diye soruyorsunuz değil mi? Haberim yok cidden! Olmalı ama… :)

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Ekle