Özlem Tekin – Yatağım Bomboş

Özlem TEKİN ile tanışmam rock müziği hiç sevmediğim dönemlere rastlıyor; kime ne ve laubali adlı şarkılarını çok sevmiştim mesela… Hayranı değildim, müziklerini takip etmiyordum, kliplerini izlemezdim… Ama 5 senelik suskunluğunu, yani 5 senedir albüm yapmadığını biliyordum. Çünkü ben de onun hakkında bir şeyler vardı; ileri de anı olarak anlatabileceğim…

İşte o gün bu gün sanırım. :) Özlem TEKİN konser için ktü‘ye gelmişti, biz de eğlenmek için konser alanına gittik. Ben hala kimin konser vereceğini bilmiyordum. Bir de baktım, özlem tekin! Hiç de şaşırmadım tabii. :) Neyse, konser başladı, en önde hayranları çılgına dönmüş. Çoğunlukta erkek doğal olarak… Tam da o ne? Özlem tekin soyunmaya başladı. Yok , yok olamaz! Cidden soyunuyor derken, durdu… Göbeğini nerdeyse göğsüne kadar açmıştı. İşte o gün şunu söyledim: ünlü olmak için soyunmak gerek ulan!

( Tabii şaka, böyle bir çıkarıma orada varmış olmam komik olurdu. Sadece hikayeye renk katmak içindi. :P )

Velhasıl, 5 yıl sonra Özlem Tekin tekrar bizlerle… Klibide yayınlanmış, TV’de seyretme şansım oldu: tabii tesadüfen. Buraya da ekleyeceğim klibini zaten. Fakat son zamanlarda bayan sanatçıların kliplerinde hep bir ” su ” var. Neden acaba? ya küvetteler, ya derede ya da hava yağıyor. Ama bu suya eşlik eden bir ” cinsel objeler ” söz konusu… Mesela küvette olan tamamen çıplak olmasa da o izlenimi vermeye çalışıyor… Özlem Tekin klibinde su içinde ama derin dekoltesi gözlerden kaçmıyor. ( bu arada ktü de nerdeyse görmüştük, son anda kaçırdık ama: sanki 5 yıl içinde göğüslerine bir şey oldu… yani, büyüdü sanki.. büyüdü… ameliyat? ) Yani 5 sene önce söylediğim(!) şeyi tekrar edeyim: ” ünlü olmak için soyunmak gerek efendim!

Neyse, işte özlem tekin’in en yeni klibi YATAĞIM BOMBOŞ – 2010

{dailymotion}xd1mfn{/dailymotion}

Yazı dolaşımı

Exit mobile version