İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Miraç KATMER
  3. Münevver Karabulut ve Saçma Sapan Medya Kuruntuları

Münevver Karabulut ve Saçma Sapan Medya Kuruntuları


Şu ismi veya haberi duyunca sinir oluyorum! “Münevver Karabulut babasını şunu etti, Münevver Karabulut cinayeti, Münevver Karabulut öldürten kişi rusyada çıktı

Ben şu medyayı anlamış değilim. Ülkede başka sorun yokmuş gibi gidip nerde absürüt konular varsa onları seçer her Allah’ın günü bunu haber yapıp milletin dikkatini bu yöne çekmesini sağlar. Niçin? Neden? Amaç ne?

Daha önceden de bildiğiniz gibi Türkiye’nin kara belası olan şu “türban sorunu” aslında hiçbir  sorun teşkil etmezken her gün bu denli haberler yapılması ve illede Türkiye elden gidiyor Türkiye’de rejim değişiyor gibi saçma sapan haberler yapılması gerçekten Türkiye’nin bu sözde “medya gücünün” ne kadar saçma sapan işlerle uğraştığını ve gerçek gücünün ne yönde kullandığını göstermekte.

Münevver Karabulut cinayeti hakkında bir çok haber yazıldı çizildi. Geçen Münevver Karabulut’un babası haberlere çıktı “helallık almak isteyen 3 melyon avro verir helalık alır” dedi Yahu sen nasıl bir babasınki öldürenden helalık almak için para istiyorsun yoksa kabul etmem helalık vermem diyorsun. Oğlun seni niye terketti ? Bunu bize bir açıklar mısın lütfen. Hadi onu geç. Telefonlara bakmıyorum, telefonlarım kapalı vs diyorsun eşinde bir tv haber programına çıkıp dakka başı aranıyor ve telefonla konuşuyor diyor. Cinayeti işleyen Cem Garipoğlu ise hala daha kayıp. Bir medya organı bu işi mosatın yaptığını söylüyor Bazısı o sakladı diyor. Yani olay mosata kadar gitti anlayacağınız. Valla yerini bende bilmiyorum ama görürsem Rize’de emin olun arıyacağım sizi. Ama telefonun yokmuş nasıl yaparız ? He ararız bi haber ajansını helikopterle gelirler valla ) Haberciler ayağıma gelir. 1-2  ay daha Türkiyemiz Münevver Karabulut cinayetinle kavrulur gider.

Eh Türkiye’m bana büyüklerimin bir sözü vardır. Gazete oku okuda inanıpta okuma. Aynen öle bir durum sayın okurlarım. Yani her haberi, her düşünceyi ne bileyim medyada her çıkan olayı inanıpta bu kadar üstelemeyin. Bakın Türkiye’nin üstünde şuanda büyük bir süreç var bunu konuşalım tartışalım. Münevver Karabulut kim ya? Münevver Karabulut Cinayeti niye bu kadar önemli? Münevver Karabulut cinayeti bizi neden bu kadar ilgilendiriyor? Münevver Karabulut denen şahsı hayatımda görmedim duymadım nede işittim. Sevgilisi boğazından bıçakladı vs vs. Türkiye’de zaten faali meçul olaylar fazla. Neden bu olaya bu kadar indeksleniyor anlamış değilim?

Bırakın artık bu safsatalarıda Türkiye’de önemli bir çok olay var. Artık onlara yoğunlaşalım.

 

Kaynal : mirackatmer.com

Yorum Yap