Minecraft indir – Programoyunindir.com Farkıyla

minecraft indir

minecraft indir

Oyun dünyası için sıklıkla “bacası olmayan bir fabrika” benzetmesi yapılır. Günümüzde oyun sektörünün ulaştığı nokta göz önüne alındığında, bu benzetmenin ne kadar haklı olduğu görülmektedir. Çoğumuz, ailelerimizin yasak koyduğu, süre olarak sınırladığı bilgisayar oyunlarıyla (Minecraft) büyüdük. Gelinen noktada oyun oynayan insanların yaşları arasındaki makas daraldı ve insanların oyun sektörüne bakışı ciddi ölçüde değişmeye başladı.

Genç ebeveynler, en azından bir nebze daha bilgisayar oyunlarının, çocuğun gelişiminden ve hayal dünyasından bağımsız bir mesele olmadığının farkında. PC oyunlarının yanında popülerliği artan online oyunlar ve akıllı telefonlarla beraber yaşamımıza dahil olan mobil oyunlar da, her yaştan, her kesimden insana oyunları sevdirdi.

Oyun dünyası büyük bir ekonomi haline geldi

Oyun, devasa bir sektöre dönüştükten sonra gerek oyun oynama aygıtlarında, gerek konsol ve benzeri yan ürünlerde ciddi bir artış yaşandı. Tasarım olarak oyun oynamaya uygun biçimde geliştirilmiş özel oyun bilgisayarları bunun en basit örneğidir. Yurt dışında çok büyük oyun şirketlerinin piyasaya sürdüğü yeni oyunlar, her yıl dünya çapında milyonlarca insan tarafından merakla bekleniyor. Örnek vermek gerekirse şu anda bütün dünyada oynanan oyunlar arasında League of Legends zirvede yer alıyor. Sadece ülkemizde bile 3 milyonun üzerinde kemik bir oynayıcı kitlesi bulunuyor. League of Legends oyununu Counter Strike izliyor. Yılların vazgeçilmez oyunu 2.6 milyon aktif oyuncuya sahip durumda.

Üçüncü sırada ise yine ciddi bir aktif oyuncu kitlesi bulunan GTA serisini görüyoruz. Wolfteam ve Minecraft oyunları ise 1.5 milyonun üzerindeki oyuncu sayısıyla trend oyunlar arasında bulunuyor. Bilhassa Minecraft stratejik yönüyle gençler tarafından ciddi anlamda sevilen bir oyun.

Minecraft tutkunu milyonlar var

2009’dan bu yana piyasada olan oyun, öznel kamera açısı ile ilerliyor. Minecraft, size gezegende dilediğiniz her alana gitme özgürlüğünü tanıyor ve düşlerinizi süsleyen yeni dünyanızı en baştan yaratmanıza olanak sağlıyor. Oyunda önce hayatta kalmak, sonrasında da yeni bir dünya inşa etmek durumundasınız.

Minecraft indir şeklinde bir arama yapıldığı zaman oyuna ait indirme linklerinin uzun bir listesi ile karşılaşmak mümkün. Fakat çoğu sitede linklerin çalışmadığı, partların eksik olduğu ya da indirme işleminin çok uzun sürdüğünü görüyoruz. Kimi sitelerde ise tam sürüm yerine sadece oyunun demoları ile karşılaşılıyor. Hiçbir virüs problemi yaşamamak, linklerde herhangi bir eksik ya da hasarla karşılaşmamak, kategorilerine göre en popüler oyun ve programlara ulaşmak için temiz ve güvenilir sitelere ihtiyacımız vardır. Tam olarak bu kriterlere uyması bakımından Programoyunindir.com oyun severlerin kısa sürede uğrak yeri olmayı başardı bile. Sitede bütün oyun ve program upload edilmeden önce özenle deneniyor.

Oyunların ya da programların en son versiyonları, tam sürümleriyle beraber sitede yer almaktadır. Google Drive veya Turbobit aracılığıyla güvenli bir şekilde dilediğiniz oyunu ve programı bilgisayarınıza bu platform üzerinden yükleyebilirsiniz.

Yazı dolaşımı

Exit mobile version