İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Site Tanıtımları
 3. Minecraft indir – Programoyunindir.com Farkıyla

Minecraft indir – Programoyunindir.com Farkıyla

minecraft indir
3

Oyun dünyası için sıklıkla “bacası olmayan bir fabrika” benzetmesi yapılır. Günümüzde oyun sektörünün ulaştığı nokta göz önüne alındığında, bu benzetmenin ne kadar haklı olduğu görülmektedir. Çoğumuz, ailelerimizin yasak koyduğu, süre olarak sınırladığı bilgisayar oyunlarıyla (Minecraft) büyüdük. Gelinen noktada oyun oynayan insanların yaşları arasındaki makas daraldı ve insanların oyun sektörüne bakışı ciddi ölçüde değişmeye başladı.

Genç ebeveynler, en azından bir nebze daha bilgisayar oyunlarının, çocuğun gelişiminden ve hayal dünyasından bağımsız bir mesele olmadığının farkında. PC oyunlarının yanında popülerliği artan online oyunlar ve akıllı telefonlarla beraber yaşamımıza dahil olan mobil oyunlar da, her yaştan, her kesimden insana oyunları sevdirdi.

Oyun dünyası büyük bir ekonomi haline geldi

Oyun, devasa bir sektöre dönüştükten sonra gerek oyun oynama aygıtlarında, gerek konsol ve benzeri yan ürünlerde ciddi bir artış yaşandı. Tasarım olarak oyun oynamaya uygun biçimde geliştirilmiş özel oyun bilgisayarları bunun en basit örneğidir. Yurt dışında çok büyük oyun şirketlerinin piyasaya sürdüğü yeni oyunlar, her yıl dünya çapında milyonlarca insan tarafından merakla bekleniyor. Örnek vermek gerekirse şu anda bütün dünyada oynanan oyunlar arasında League of Legends zirvede yer alıyor. Sadece ülkemizde bile 3 milyonun üzerinde kemik bir oynayıcı kitlesi bulunuyor. League of Legends oyununu Counter Strike izliyor. Yılların vazgeçilmez oyunu 2.6 milyon aktif oyuncuya sahip durumda.

Üçüncü sırada ise yine ciddi bir aktif oyuncu kitlesi bulunan GTA serisini görüyoruz. Wolfteam ve Minecraft oyunları ise 1.5 milyonun üzerindeki oyuncu sayısıyla trend oyunlar arasında bulunuyor. Bilhassa Minecraft stratejik yönüyle gençler tarafından ciddi anlamda sevilen bir oyun.

Minecraft tutkunu milyonlar var

2009’dan bu yana piyasada olan oyun, öznel kamera açısı ile ilerliyor. Minecraft, size gezegende dilediğiniz her alana gitme özgürlüğünü tanıyor ve düşlerinizi süsleyen yeni dünyanızı en baştan yaratmanıza olanak sağlıyor. Oyunda önce hayatta kalmak, sonrasında da yeni bir dünya inşa etmek durumundasınız.

Minecraft indir şeklinde bir arama yapıldığı zaman oyuna ait indirme linklerinin uzun bir listesi ile karşılaşmak mümkün. Fakat çoğu sitede linklerin çalışmadığı, partların eksik olduğu ya da indirme işleminin çok uzun sürdüğünü görüyoruz. Kimi sitelerde ise tam sürüm yerine sadece oyunun demoları ile karşılaşılıyor. Hiçbir virüs problemi yaşamamak, linklerde herhangi bir eksik ya da hasarla karşılaşmamak, kategorilerine göre en popüler oyun ve programlara ulaşmak için temiz ve güvenilir sitelere ihtiyacımız vardır. Tam olarak bu kriterlere uyması bakımından Programoyunindir.com oyun severlerin kısa sürede uğrak yeri olmayı başardı bile. Sitede bütün oyun ve program upload edilmeden önce özenle deneniyor.

Oyunların ya da programların en son versiyonları, tam sürümleriyle beraber sitede yer almaktadır. Google Drive veya Turbobit aracılığıyla güvenli bir şekilde dilediğiniz oyunu ve programı bilgisayarınıza bu platform üzerinden yükleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (10)

 1. icon_avatar

  Ben de bu oyunu arıyordum!

 2. icon_avatar
  3 sene önce

  Çok teşekkür ederim.Uzun zamandır aradığım oyundu.

 3. icon_avatar

  30 yaşına geldim. Hala fırsat bulunca minecraft oynuyorum. Son derece eğlenceli ve bir o kadar da ayrıcalıklı bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Son zamanlarda son derece eğlenceli vakit geçirmemiş sağlıyor bu oyun…

 4. icon_avatar

  programoyunindir ile indirdim oyunu, tesekkürler.

 5. icon_avatar

  Bir aralar kardeşim çok oynardı bende merak edip bunu nasıl geliştirebilirim diye sürekli uygulama üzerine bir şeyler yapmaya başladım. Şuanda 3 yıllık projemizi bitirmek üzereyiz yakında çok iyi bir şekilde piyasada olacağız. Konuyu görünce değerlendirmek istedim. Teşekkürler.

 6. icon_avatar
  2 sene önce

  internettekilerin çoğu zaten fake virüslü
  ne zmaan ufaklıklar bunu indirse pc çöküyor

 7. icon_avatar

  Miceral efsane oyu yaa :))

 8. icon_avatar
  2 sene önce

  iddaa oranlarını yükseltip daha cazip hale gelirse tabiki para kazanılır elbette biraz da şans faktörünün önemi var bu işte. İyi oranları verdiğinde yasal bahisin önünü de açmış olur hem.

 9. icon_avatar
  2 sene önce

  .lzh uzantısı için kaç saattir araştırma yapıyorum sonunda buldum ya.. çok yararlı bir gönderi olmuş, artık bloğunuzu takipteyim..

 10. icon_avatar

  God Post 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.