İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Google Aramalarım

Kitapmetre – Kitap fiyatlarını karşılaştırın


0

kitapmetre

İnternetten kitap almaya başladığım gün aklıma gelen bir olaydı ama üzerinde durmamıştım: daha sonrasında web de dolaşırken, bu siteyi görmüş ve sık kullanılanlara eklemiştim. Böylelikle, almak istediğim kitapların fiyatlarını karşılaştırma şansım olacaktı. Güzel bir projeydi ki; ülkemizde gelişen e-ticaret sisteminde var olan uygulamalarının boşluğunu doldurmak için böyle bir site açılmalıydı zaten…

Nedir kitapmetre.com?

kitapmetre.com sitesinde, arama kısmına kitabın örneğin ismini yazarak 4 büyük kitap mağazasında kitapların fiyatlarını görüntüleyebiliyorsunuz. Bu kitapların, kargo dahil fiyatlarını da karşılaştırma sepetinden kontrol edebiliyorsunuz.

Fazla söze gerek yok; özellikle sanal alışveriş yoluyla kitap alanların bu siteyi bilmesi ve sürekli kullanması gerek… Tek handikapı, tüm kitap mağazalarında arama yapamaması… Şuanlık sade D&R , pandora, kitapyurdu ve idefix sitelerinin sonuçlarını gösteriyor göstermesine ama zaten ülkemizdeki en büyük kitap mağazaları bunlar. :) Ve bence bir hepsiburada.com da eklense süper olurdu.

Aradığınız kitabın mağazalardaki fiyatlarını görüntüledikten sonra; sepete ekle tuşuyla kitapları sepetinize ekleyebilir; tüm seçimlerinizden sonra karşılaştırma sepetindeki kargo fiyatı dahil oranlarını da görerek, satın alma işlemine başlayabilirsiniz.

Kitapmetre.com hakkında ayrıntılı bilgi için ise aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

{youtube}qoRY5U15FDI{/youtube}

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Ekle