İlginizi Çekebilir
Bu düğmeler, başka!
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. İronman Olmak ister misin?

İronman Olmak ister misin?


İronman filmini sinemada bir kız arkadaşla izlemiştim ve film başlamadan önce : acaba kız beğenir mi, olum manyak mısın aşk filmine götürsene kızı ne işin var kavgalı dövüşlü fantastik bir filmde! neyse ki film çok iyi çıkmıştı, arkadaş da beğenmişti; ben ise hayran kalmıştım!

Devamının çıkacağını anlamıştım zaten; ki öyle oldu: kısa bir süre sonra sinemada 2. filmini izleyeceğimiz iron man 2 nin bir video realty show’u nette yayınlandı.

YAzımın sonunda benim kendime ait videoyu sizinle paylaşacağım zaten; internet bağlantısı, bir webcam ve birazcık zaman yeterli bunları yapmanız için : )

Öncelikle şu siteye giriş yapalım: http://www.iamironman2.com/uk/

Tamamen flash bir site; öncelikle karşınıza bir ekran gelecek… İlk sefer girenler buradaki uyarıya ithafen PC yazısına ( MAC kullanan varsa o mac’a tıklayacak tabii ki ) tıklayıp gerekli plugini indirmek zorunda. bu plugin sayesinde site bilgisayarınıza bağlanıp kameranızı çalıştırcak vs.

Bu plugini indirip kurduktan sonra tekrar siteyi açıyoruz; açtıktan sonra yine uyarı ekranı gelecek ama siz yüklediğiniz için enter’e basıp sonraki sayfaya geçiyorsunuz.

Sıradaki ekranda Begin tuşuna bastığınızda kameranız için gerekli ayarları yapmaya başlıyor sistem, burası kablosuz bağlantı ile bende 5 dk sürdü: o yüzden birazcık sabırlı olmanız gerekecek… Sonrasında kamera aktif olduğunda karşınızda kendinizi göreceksiniz : ) İki seçim hakkınız var, siyah veya filmin ana kahramanın giydiği başlığı giymek istiyorsanız seçin… Artık kostüm üzerinizde : )

Hemen yanındaki resme tıkladığınızda başınızdaki kask benzeri şeyin içine giriyorsunuz; filmde olduğu gibi… Klavyenizdeki sayı tuşları ile seslendirme yapabilir, hemen yan tarafta bulunan kırmızı noktaya bastığınızda ise video kayıt etmeye başlarsınız. Okey simgesine tıkladığınızda ise bu video kaydedilir; sonraki sayfada bu video sizin için hazırlanır ve isterseniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Aşağıda benim hazırladığım video var:

{dailymotion}xd4l9k{/dailymotion}

Yorum Ekle