İddaa tahminlerinde bulunarak para kazanılır mı?

Uzun zamandır bu makaleyi yazmak için bekledim. Merak edilen sorulardan bir tanesidir: İddaa tahminlerinde bulunarak para kazanılır mı? Zamanım olmadığından dolayı bu konuda bir türlü yazamamamıştım. Bugün biraz zamanım olduğundan hemen araya sıkıştırayım istedim.

İddaa tahminlerinde bulunarak para kazanılır mı?

Bu konuyla alakalı defalarca mail ve mesajlar aldım. Bir çok mesaja cevap vermiş olsam da bir çoğuna da cevap yazamadım. Umarım cevap yazamadıklarım darılmamışlardır. Şimdi konu hakkında sizleri bu makale ile bilgilendirmek istiyorum. İddaa tahminlerinde bulunarak para kazanılır mı ? sorusuna EVET diyerek başlamak istiyorum. İddaa tahmin sitelerin de iddaa kuponlarını yayınlanan tahmincilerin bazıları bu işi ücretli yaparlar. Kimileri de ücretsiz yapıyordur. Ücretli ve ücretsiz olması iddaa tahminleri yayınlanan sitenin kalitesi yada iddaa tahminleri yayınlanan kişinin kupon tutturup tutturamamasıyla alakalı.

Banko maçlar

Eğer iddaa tahminlerinize yorumlarınıza güveniyorsanız ilk yapmanız gereken, iyi bir site bulup o siteyi devamlı takip etmek ve hazırlamış olduğunuz kuponları mesaj yoluyla site sahibi ile paylaşmak. Bu şekilde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ya da tuttur.com, oley.com, bilyoner.com gibi sitelerde üyeliğiniz varsa bu plartformlarda kuponlarınızı paylaşarak takipçi sayısı elde ederek yine dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.. Sizlerin de karşısına mutlak çıkmıştır. Tuttur.com reklamların da ismi geçen iddaa tahmincileri tuttur.com ile anlaşmalıdır. Bu kişilerin oynadıkları kuponlara ne kadar oynanırsa bunun üzerinden komisyon alarak kazanç sağlarlar. Bir çok takipçiye sahip bu kişilerin kazançları gerçekten de hatırı sayı miktarlardır.

Banko maçlar bul ve paylaş!

Bunların dışında FACEBOOKTWİTTER gibi paylaşım sitelerinde hazırlamış olduğunuz Banko maçlardan oluşan banko kuponlarınızı paylaşarak yine takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Günün banko maçlarını paylaşarak başarılı olduğunuz taktirde takipçi sayınız kendiliğinden artacaktır.

iddaa tahminleri siteleri arasında sizlere tafsiye edebileceğim bir site var. İddaabul.net sitesini ziyaret ederek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hepinize bol şanslar, bol kazançlar…

—————————————————————————————

NOT: Sitemde bulunan site tanıtımları kategorisindeki yazı ve içerikler (bu yazıda olduğu gibi) www.hknkr.com sitesi tarafından hazırlanmış içerik değildir. Tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmuş, reklam ve/veya tanıtım amaçlı yazılardır.

Benzer Yazılar

Exit mobile version