İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sine Kritikler
  3. Hırçın Sevgili – Sinekritik

Hırçın Sevgili – Sinekritik


Filmin ismini biraz abartılı bulduğumu söylemek istiyorum öncelikle; hırçın yerine “ kendini bilmez, ne yapacağını bilmeyen, aşkın gözünü kör ettiği, sarhoş kız “ gibi tabirleri kullanmak daha uygun herhalde… İnanmıyor musun? O zaman filmi izle de kendin gör!

Filmin başrolündeki kadın, çoğu erkeğin rüyasını süsleyen biri olunca bende arkadaşlarla beraber filmi izlemek zorunda kaldım J Filmin senaryosu çok kopuk; bir anda ne olduğunu anlamıyorsun. Karşılıklı söyleşiler berbattı ve filmin merak edilen soruları ise çok saçma bir şekilde filmin sonuna doğru anlamsız şekilde cevaplanmaya başlandı. Sıkıcı bir film, Elisha’yı merak edenler izlesin derim.

Filmin konusu: işletme okumak için New York a gelen oyuncumuz burada çoğu gençlik filmlerinde olduğu gibi ev arkadaşıyla kız konusunda iddia ya girer ve gözüne kestirdi bayana âşık olur. Âşık olduğu kadın ise psikolojik sorunları olan ve babasıyla arası bozulmuş, aşk acısı yüzünden kendini içkiye veren ilginç bir tip. Film, bunların rast gele bir şekilde tanışması ve başlarına gelenleri anlatan; sıradan bir yapım.

İyi seyirler

Artıları:

Elisha 🙂

Eksileri:

Çok, sadece şunu yazayım: izleme!

Yorum Yap