Gerçek Masallar – Sine Kritik

Filmin fragmanlarına ilk baktığımda filmin tamamen fantastik bir dünya da geçtiğini farketmiştim , ama yanılmışım!. İngilizce eksikliğinden dolayı ve filmden önce konusunu okuma alışkanlığım olmadığından dolayı, filmin konusu hakkında fikrim yoktu, süpriz olsun demiştim; ve öyle oldu!.

Film, öncelikle 1970 li yıllarda başlıyor, sonrasında günümüze geliyor. Filmde babasının anlattığı masallarla büyüyen bir çocuğun babasının zor durumda kalıp sattığı otelde çalışmaya başlaması ve ondan sonra yeğenleriyle kendilerinin uydurdukları masalların gerçekleşmesi, bu sırada yaşananlar ve komedi ekrana geliyor.

Film eğlenceli idi, adam sandler’i zaten beğenerek izliyorum ama çoğu filmlerinde aşırı sulu olduğundan dolayı eleştiri alabiliyordu. Fakat bu film öyle değildi, aşk – sevgi – çocuklar bu filmde biraz daha ön plandaydı sanki…

Oyuncular gerçekten başarılıydı, en dikkatimi çeken ise fantastik öğelere yer verilmesine rağmen ; fantastik şeyler yoktur imajı veren sahneler!. İzleyin sizde nasıl ti ye alındığını göreceksiniz.

Film boş vakitleri olanlarr ve adam sandler izleyenler için birebir… Kaçırmayın :)
Fakat çocuklar için çok güzel bir film olur bence…

iyi seyirler

beyazperde.com Linki

Yazı dolaşımı

Exit mobile version