İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Facebook’ta yeni bir uygulama: sesli sohbet

Facebook’ta yeni bir uygulama: sesli sohbet


Facebook’ta gün geçmiyor ki yeni bir uygulama eklenmesin =) Ve bazen bunlar abartılıyor yada bazıları bu haberde olduğu gibi hem bilgisayarımızı ek programlardan kurtarıyor hem de işimize yarar nitelikte oluyorlar.

8×8 İnc. şirketi faaliyete geçirdiği yeni uygulaması ile sizleri karşınızdaki kişi ile sesli sohbet edebilme imkanına kavuşturuyor.

8×8 Inc.CEO’su ve Başkanı Dan Weirich; Sanal ofis üzerinde kullanılmak üzere PBX servis teknoloji üzerinden güvenliği en üst seviyede tutarak kurumsal ve kişisel iletişimde yeni bir nesil başlattıklarını,VoIP (Voice over Internet Protocol) Facebook (APP) uygulamasına katılıp profillerinde olan diğer arkadaşlarıyla sınırsız sesli iletişime geçilebilineceğini belirtti.

Bu sayede sizler ek programlar kullanmaktan kurtulacaksınız; tabii bu durum skype veya msn gibi programların başını çok ağrıtacağa benziyor. Hayatımız ” facebook ” olduğundan beri zaten bir çok program vs. çöpe atılmaya başlandı sıra bu büyük programlara mı geldi ne dersiniz?.

ben bu uygulamayı deneme fırsatı bulamadım ama deneyenler görüşlerini yazacaktır.

Programı kullanmak için öncelikle uygulamaya izin vermek zorundasınız; programa katılmak ve uygulamayı kullanmak için tıklayınız..

http://www.facebook.com/apps/application.php?id=155581579021

Yorum Yap