İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar - İnternet ve Programlar
  3. Bilgisayarınız Soluto ile rahat nefes alın

Bilgisayarınız Soluto ile rahat nefes alın


solutoİster yeni bir bilgisayar, ister eski bir bilgisayar; hepsinde ortak olan tek şey: sağ alt kısımda çıkan ve çoğunun ne olduğunu, ne işe yaradığı belli olmayan simgeler! İşte soluto ile bu programların bilgisayarınıza yaptığı katkının yanında, açılış süresine olan etkisini vs. de takip edebileceksiniz. Programı indirip kurduktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerek. Bir sonraki açılışta, tüm raporla karşınızda olacak. :)

Programın işlevi aslında çok basit: sağ altta çıkan ve bilgisayar açıldığında çalışan programlar ne işe yarıyor? Eğer kaldırırsam bu programları, çalıştırmazsam, bir sorun olur mu? gibi soruların cevabını sizlere veriyor. Rapor sonucunda programların açılış sürecini zaman dilimi şeklinde gösteriyor. Açılışta görünen programlardan birinin üzerine tıkladığınızda o programın ne işe yaradığını size söylüyor, ayrıca gelişmiş raporlama sayesinde bu programı kaç kişinin aktif olarak kullandığını, kaç kişinin kullanmadığını sizlere söylüyor!

Son olarak bu program yardımıyla internet tarayıcılarınızın performansını da denetleyebildiğini, çökme raporları konusunda bilgi toplayıp sizi bilgilendirdiğini size sunması da güzel şeyler. :)

Solutoyu denemek için, soluto.com adresini ziyaret edin. Program ingilizce ve ücretsiz.

 

soluto

 

soluto

Yorum Ekle