İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sine Kritikler
  3. Bablyon ( vin Diesel ) – Sinekritik

Bablyon ( vin Diesel ) – Sinekritik


Filmlerde, dinin sorgulanış şekli neden böyle ?.
Film, gerçekten bazı bilinen şeylere ithamda bulunuyor : örneğin, Meryem ana gibi.. tabii ki buradaki Meryem ana, bizim dini inancımıza benzer değil. Hristiyanlara göre ( tabii ki pek fark yok ama onlar mesela tanrının oğlu diyorlar vs. )

Filmin konusunu anlatmak?… Başlangıcında, tanrı diye bir şey yok diyorlar; sonrasındaki olaylar ise bilinmezliklerle dolu. Filmin bazı bölümlerinde, komedi filmlerinde görülebilecek sahneler var ( Aslında komik değil, fakat bazı filmlerde olur ya umulmadık şeyler onun gibi.. Mesela, adam beni sen ancak nükleer füze ile yok edebilirsin diyor ve üzerine nükleer füze düşüyor gibi.. ) Filmi izleyeli 1 gün oldu ve bu yazıyı yazıyorum ama aklımda film ile ilgili pek sahne yok, sanki filmde vin diesel para için oynamış ; ki bence de öyle J yoksa bu kadar ünlü bir oyuncunun bu kadar vasat bir film de oynamasını ben tasvip etmiyorum.

Başrollerde 3 kişi var; 3 ü de ünlü… Yani kadro iyi gibi geliyordu ilk başta. Fakat konu çok kopuk, dövüş sahneleri çok kötü diyaloglar çok kötü bazı sahneleri filmin yapısına uygun değil vs. vs. vs.

Boşa giden zaman J

İzlemek isteyenlere önerim : boş yere vakit kaybetmeyin… Tam hikayeyi de merak etmeyin… Gereksiz bir film, arşivime bile eklememeyi düşünüyorum.

İyi seyirlerde demiyorum J

Yorum Ekle

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir