Aşk Radarı yayında!

Facebooktan para kazanmak isteyen her yazılımcı ( ki en büyük hakları ) güzel bir düşünceye hemen balıklama atlayadursunlar, çin’in yapamadığını bizim türkler yaptı demekten gurur duymalımıyım bilmiyorum. :) Daha önce breakup notifier ( ayrılık habercisi ) hakkında bir yazı yazmıştım ve sonrasında facebook tarafından yasaklanmasını takip etmiştik. Ama yenisi çıktı, hem de türkler tarafından. :)

Benzer yazılımlar yine mutlaka vardır çünkü güzel bir proje ve ilerisi için geliştirilirse yazılımcısına para da kazandırabilecek bir proje…

Güzel bir isimle Türkler de bu olaya ortak oldular, ben fazla söz yazmayayım ve yapımcısının bana gönderdiği maildekileri aynen sizlerle paylaşayım:

“Facebook’taki 3.5 milyon kişiye ulaşan popüler uygulama breakup notifier çıkalı 3 hafta geçmeden, Türk versiyonu çıkmış bile.

http://www.askradari.com
http://apps.facebook.com/askradari

Aşk radarı basit bir motto ile yola çıkıyor. “Hoşlanıyorsun, ama ilişkisi var. Bitince, ilk sen öğren”.

Arkadaşlarınızın ilişki durumlarında herhangi bir değişiklik olduğunda uygulama size email ile haber veriyor. Sabır katsayısı düşük olanlar da düşünülmüş. Şu anda yalnız olan arkadaşlarım özelliği ile şu an yalnız olan arkadaşlarınızı kadın-erkek ayırıp görebiliyorsunuz.

Uygulamayı yazanlara göre ileride farklı özellikler eklenecek ama şu anki özellikler hep ücretsiz kalacak. Merak ettiğimiz Türkiye’de de bu uygulamanın tutup tutmayacağı, ne de olsa hepimizin gizli platonik bir yanı yok mu?”

 

Yazı dolaşımı

Exit mobile version