30 Ocak Cuma , 2015 12:19:36
Bu yazıları da oku!
Anasayfa / Genel Kategoriler / İlginç / İlginç tasarım örnekleri

İlginç tasarım örnekleri

Resimler belki biraz küçük olabilir ama ne olduklarını anlıyorsunuzdur, gerçekten ilginç tasarımlar var. Bunlar arasında benim dikkatimi çeken yastık ile hem koltuk hem de kütüphane görünümünde olan tasarım. :) Satışının yapılıp yapılmadıklarını bilmiyorum, nette sörf yaparken bulup öteden beriden topladığım resimlerdi. Paylaşayım dedim, bakın insanlar neler düşünüp neler yapıyor.

İşte resimler:

Aranan kelimeler:

  • Tasarım orneklerı
Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Tsunami'den kaçan balık sürüsü başlıklı balık, balık sürüsü ve balıklar konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Resimler belki biraz küçük olabilir ama ne olduklarını anlıyorsunuzdur, gerçekten ilginç tasarımlar var. Bunlar arasında benim dikkatimi çeken yastık ile hem koltuk hem de kütüphane görünümünde olan tasarım. :) Satışının yapılıp yapılmadıklarını bilmiyorum, nette sörf yaparken bulup öteden beriden topladığım resimlerdi. Paylaşayım dedim, bakın insanlar neler düşünüp neler yapıyor. İşte resimler:

Yazıya verilen oylar (Sende Oy ver! Teşekkürler)

Üye Oyu: 4.9 ( 1 votes)
0
1011.588 kez okundu

Hakkında Hakan KARA

1986 Rize/Çayeli doğumlu. Öğrencilik hayatında bir çok kulüp organizasyonlarında, etkinliklerde ve sempozyumlarda yer aldı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanmasının yanında; bu blogu ile 2010 yılında Türkiye çapında yüzlerce katılımcının yer aldığı yarışmada 1. oldu. Kitap okumayı, araştırmayı ve yazmayı çok seviyor...

3 yorum

  1. gamze kılınç

    çok güzel ve ilginç şeyler var bu sayfanın çoğalmasını istiyorum

  2. :oops: :cry: :o :sad: :-x :zzz istediğim şeyi bulamadıııııııııım

  3. 1234567896542387

    :zzz iğrenç

Bir Cevap Yazın